Esenciální olej POMERANČ, ČERVENÝ

Tip
Značka: Bewit
188 Kč 384 Kč od 188 Kč
Varianta

Překonejte chmury se silou červeného pomeranče, který ve vás podnítí optimismus, spontánnost a podpoří vaši kreativitu. Vůně: teplá, svěží, sladká, citrusová. Použití: inhalace, masáž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ / BEWIT RED ORANGE / CITRUS SINENSIS

Esenciální olej BEWIT ČERVENÝ POMERANČ

Známý také jako: Red Orange, Blood Orange, Sweet Orange.

Vůně čerstvě řezaných pomerančů vás nabije osvěžující energií. Podnítí ve vás spontánnost, optimismus a kreativitu. Po vydatném jídle příjemně zharmonizuje a zklidní. Jemně čistí a perfektně odmašťuje povrchy.

BENEFITY

  • Osvěží
  • Povzbudí
  • Povznese
  • Zharmonizuje
  • Vyčistí a odmastí

NENÍ POMERANČ JAKO POMERANČ

Vůně esenciálního oleje z pomeranče červeného je v porovnání s vůní esenciálního oleje z pomeranče klasického sladší a teplejší.

MOŽNOSTI POUŽITÍ

INHALACE

Do difuzéru či inhalační tyčinky nakapejte 3 - 5 kapek esenciálního oleje BEWIT Červený pomeranč.

MASÁŽ

  1. Pět kapek esenciálního oleje BEWIT Červený pomeranč důkladně rozmíchejte ve 30 ml nosného oleje.
  2. Připravenou směsí jemně masírujte plosky nohou či celé tělo.

Poznámka: Díky obsaženým furanokumarinům zvyšuje esenciální olej z červeného pomeranče citlivost pokožky vůči UV záření. Po jeho aplikaci na kůži proto doporučujeme vyvarovat se přímému kontaktu se slunečním zářením, a to nejlépe po dobu 24 hodin.

UPOZORNĚNÍ

Kvalita CTEO® umožňuje všechny způsoby běžných aromaterapeutických aplikací. Vždy je však nutné respektovat zásady bezpečného použití a nepřekračovat doporučené dávkování esenciálních olejů.

Před aplikací na kůži se doporučuje provést test citlivosti. (Malé množství esenciálního oleje naředěného dle vzoru s nosným olejem vyzkoušejte na zápěstí. Tímto způsobem zjistíte, zda vám daná směs vyhovuje.)

Děti jsou vůči působení esenciálních olejů mimořádně citlivé, proto je nezbytné jejich použití vždy konzultovat s odborníkem a dbát zvláštní opatrnosti.

Citliví a chronicky nemocní jedinci, těhotné a kojící ženy by také měli použití směsi vždy konzultovat s certifikovaným aromaterapeutem či lékařem. Stejně tak by měl postupovat kdokoliv, u něhož přetrvávají pocity diskomfortu.

Velká obezřetnost je rovněž nutná pokud jsou během vaší inhalace v blízkosti zvířata. Je potřeba jim poskytnout prostor opustit místnost.

SLOŽENÍ

Informace o oleji
Český název: Pomerančovník čínský
Anglický název: BEWIT Red Orange
Latinský název: Citrus sinensis
Země původu: Italy
Část rostliny: Fruit peels
Způsob získávání:    cold pressing
Barva: Yellow-orange
Vůně: Characteristic orange
Fyzikální a chemické vlastnosti
Refraktometrický index: 1,474
Hustota (při 20˚C): --
Viskozita (při 20˚C): --
Rozpustnost (při 20˚C): --
Bod vzplanutí: --
Vhodný do potravinářství:    Ne
CAS číslo: 8028-48-6
Šarže: AX2022/08

CERTIFIKÁTY

Pomeranč, červený - AX2022/08

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.