Esenciální olej GINGER LILY

56 Kč 392 Kč 798 Kč od 56 Kč
Varianta

Vůně je dřevitá, kořenitá až kafrová. Podporuje koncentraci a je výbornou volbou při obnově sil po vyčerpání. Mimořádnou péči poskytuje i vlasům a vlasové pokožce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GINGER LILY (KAPOOR KACHARI, HEDYCHIUM)

Skromný životabudič - tím je esenciální olej ginger lily. Na psychické úrovni dodává sílu a podporuje koncentraci. Je proto výbornou volbou pro ty, kteří trpí únavou a chtějí povzbudit.

Jeho prohřívajících a prokrvujících vlastností lze efektivně využít i při masážích namoženého a unaveného svalstva. Se stejnou silou se postará i o vaše vlasy a vlasovou pokožku.

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ Z KOŘENE MOTÝLOVCE

Motýlovec (Hedychium spicatum) je odolnou indickou trvalkou kvetoucí jasně oranžovo-bílými květy. Výsledný esenciální olej je získáván z jejího kořene šetrným procesem, destilací vodní parou.

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

Ginger lily se řadí do stejné čeledi (Zingiberaceae) jako například zázvor, kurkuma a kardamon.

SLOŽENÍ

Esenciální olej ginger lily je přírodním koktejlem stovek biologicky aktivních látek. Avšak za stěžejní jsou považovány látky zvané Curzerenone, Camphor a 1,8 Cineole (Eucalyptol).

BENEFITY ESENCIÁLNÍHO OLEJE GINGER LILY

Skromný životabudič

Pro svou jedinečnou vůni dokáže esenciální olej ginger lily očistit mysl od nežádoucích myšlenek a zároveň podpořit koncentraci. Může tak být velmi účinnou podporou i pro ty, kteří trpí únavou a cítí se vyčerpaní.

Ten správný wellness

Stejně tak jak je tomu na mentální rovině může být esenciální olej ginger lily velkou pomocí i při vyčerpání fyzickém. Zejména pro jeho prokrvující a prohřívající vlastnosti jej lze efektivně využít při masážích namoženého a unaveného svalstva.

Viditelně lesklé a zdravě vypadající vlasy

V kosmetickém průmyslu je, pro své mimořádné působení, esenciální olej ginger lily často přidáván do vlasové kosmetiky. Jako takový totiž dokonale čistí pokožku hlavy, eliminuje viditelnost lupů a posiluje vlasové folikuly. Výsledkem budou viditelně lesklejší a zdravě vypadající vlasy.

BENEFITY ESENCIÁLNÍHO OLEJE GINGER LILY V KOSTCE

  • Dodává sílu a podporuje koncentraci
  • Výborná podpora při obnově sil po vyčerpání
  • Je vhodný k masážím unaveného a namoženého svalstva
  • Je přínosný pro zdravý vzhled vlasů
  • Dobře se mísí například s bergamotem, zázvorem, kadidlem, jasmínem, neroli, vanilkou či santalovým dřevem

ŘEDĚNÍ PŘI APLIKACI NA POKOŽKU

Před aplikací na pokožku esenciální olej vždy důkladně nařeďte s BEWIT nosným olejem.

Počet
kapek*
Množství
nosného oleje [ml]
Základní ředění 5 30
10ml olejové parfémy 1 10
50ml pleťová séra a krémy 8 50
100ml pleťová séra 16 100
200ml tělové a masážní oleje 33 200


*1 kapka esenciálního oleje = cca 0,05 ml

NAHLÉDNUTÍ DO HISTORIE

Tajný poklad ajurvédy

Ginger lily má svůj původ v Himalájích, kde je místními obyvateli využíván především k osvěžení dechu. Naopak v ajurvédské medicíně je odvar z oddenků tradičně podáván na nesčetné neduhy.

ZEMĚ PŮVODU: INDIE

Informace o oleji
Český botanický název:    --
Anglický název: BEWIT® Ginger Lily
Latinský název: Hedychium spicatum
Země původu: India
Část rostliny: Root
Způsob získávání: Steam distilled
Barva: Green yellow to brown
Vůně: Woody, spicy, camphoric
Fyzikální a chemické vlastnosti
Refraktometrický index: 1,5014
Hustota (při 20˚C): --
Viskozita (při 20˚C): --
Rozpustnost (při 20˚C): --
Bod vzplanutí: --
Vhodný do potravinářství:    Ne
CAS číslo: 93455-95-9
Šarže: AX2022/05

CERTIFIKÁTY

Ginger Lily - AX2022/05

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: