Esenciální olej EUKALYPTUS RADIATA

Značka: Bewit
256 Kč 522 Kč od 256 Kč
Varianta

Dopřejte si blaho z blahovičníku. Vylepší vám náladu, skvěle pročistí a dodá vzpruhu.

Vůně: svěží, pronikavá, kafrová s jemně citrusovými a květinovými tóny.

Použití: inhalace, masáž, obklad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej BEWIT EUKALYPTUS RADIATA

  • Známý také jako: eukalyptus zářivý, blahovičník zářivý, blahovičník úzkolistý.
  • Když potřebujete ochladit vášnivé emoce a vyrovnat extrémní nálady.
  • Navodí klid, pročistí a vytvoří prostor k hlubokému dýchání.
  • Prohřeje unavené svaly, klouby a celkově uvolní.
  • Ušetří vaše letní radovánky přítomnosti nepříjemného hmyzu.
  • Pro pocit vitality, klidné dýchání, čisto v domácnosti.

Vícero druhů eukalyptů

Esenciální oleje z eukalyptů vykazují podobné účinky, liší se však intenzitou a také vůní. Zatímco vůně E. globulus je velmi silná a pronikavá, vůně E. radiata je příjemně jemná a u E. blue čistá a svěží. E. camaldulensis voní po bylinkách a E. citriodora a E. staigeriana po citronech.

Benefity

  • opečuje
  • pročistí a osvěží
  • pozvedne náladu a vzpruží

Možnosti použití

Inhalace
Do difuzéru či inhalační tyčinky nakapejte 3 - 5 kapek esenciálního oleje.

Obklad
Smíchejte jednu kapku esenciálního oleje s 30 ml nosného oleje, potřete oblast diskomfortu, přiložte vlhkou a nepropustnou vrstvu, a nechte působit.

Masáž
Připravenou směsí z pěti kapek esenciálního oleje a 30 ml nosného oleje jemně masírujte plosky nohou či celé tělo.

Složení

Eucalyptus Radiata Leaf Oil, Limonene*, *přirozená součást esenciálního oleje

Země původu

Indie


Informace o oleji
Český botanický název:    --
Anglický název: BEWIT Eucalyptus Radiata
Latinský název: Eucalyptus radiata
Země původu: Indie
Část rostliny: Leaves
Způsob získávání: Steam distilled
Barva: Light yellow
Vůně: Fresh, cineol
Fyzikální a chemické vlastnosti
Refraktometrický index: 1,450-1,470
Hustota (při 20˚C): --
Viskozita (při 20˚C): --
Rozpustnost (při 20˚C): --
Bod vzplanutí: --
Vhodný do potravinářství:    Ne
CAS číslo: 92201-64-4
Šarže: AX2022/02

Certifikáty

Eukalyptus Radiata - AX2022/02

Jak používat?

Technologie a proces výroby

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Doporučení

Vůně jednotlivých šarží esenciálních olejů se mohou vlivem měnícího se počasí a rozdílných podmínek pěstování mírně lišit.

Kvalita CTEO® umožňuje všechny způsoby běžných aromaterapeutických aplikací. Vždy je však nutné respektovat zásady bezpečného použití a nepřekračovat doporučené dávkování esenciálních olejů.

Před aplikací na kůži se doporučuje provést test citlivosti. (Malé množství esenciálního oleje naředěného dle vzoru s nosným olejem vyzkoušejte na zápěstí. Tímto způsobem zjistíte, zda vám daná směs vyhovuje.)

Děti jsou vůči působení esenciálních olejů mimořádně citlivé, proto je nezbytné jejich použití vždy konzultovat s odborníkem a dbát zvláštní opatrnosti.

Citliví a chronicky nemocní jedinci, těhotné a kojící ženy by také měli použití směsi vždy konzultovat s certifikovaným aromaterapeutem či lékařem. Stejně tak by měl postupovat kdokoliv, u něhož přetrvávají pocity diskomfortu.

Velká obezřetnost je rovněž nutná, pokud jsou během vaší inhalace v blízkosti zvířata. Je potřeba jim poskytnout prostor opustit místnost.


Upozornění

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.