Esenciální olej CYPRIOL

831 Kč 97 Kč od 97 Kč
Varianta

Vůně je výrazná, hřejivá se sladce-dřevitými podtóny. Na emočně-energetické úrovni navozuje klid a uvolnění. Vyživí, podpoří a krásně provoní i pleť a pokožku celého těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CYPRIOL (NAGAMOTHA OIL, CYPERUS SCARIOSUS ROOT OIL, CYPRIOL OIL, CYPERUS OIL)

Výrazný a zároveň překvapivě konejšivý, takový je cypriolový olej. Na emočně-energetické úrovni navozuje klid a uvolnění. Spolu se svou sladce-dřevitou vůní vytváří vskutku výjimečnou atmosféru, která je jako stvořená k meditačním účelům, poklidnému rozjímání i hloubkové introspekci.

Po naředění může být aplikován i na pleť a pokožku celého těla, kterou vyživí, podpoří a krásně provoní.

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ CYPRIOL

Šáchor blanitý (Cyperus scariosus) - vytrvalá bylina původem z Indie. Tolik ceněný esenciální olej je získáván z jeho kořene šetrným procesem, destilací vodní parou.

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

Je cypriolový olej výbornou alternativou notoricky známé patchouli. Své užití má především v parfumerii, kde je pro svou výraznou vůni a výborné fixační vlastnosti přidáván do mnoha pánských i unisex parfémů.

SLOŽENÍ

Esenciální olej cypriol je přírodním koktejlem stovek biologicky aktivních látek. Avšak za stěžejní jsou považovány látky zvané Cyperene a α-copaene.

BENEFITY ESENCIÁLNÍHO OLEJE CYPRIOL

Klid a uvolnění

Pro schopnost navodit pocity klidu a uvolnění je cypriolový olej výbornou meditační pomůckou. Jeho výrazná a zároveň překvapivě hřejivá vůně navíc vytváří vskutku výjimečnou atmosféru, která je jako stvořená k poklidnému rozjímání i hloubkové introspekci.

Výživa, podpora, harmonizace

Po naředění s nosným olejem, může být cypriolový olej aplikován i na pleť a pokožku celého těla, kterou vyživí, podpoří a krásně provoní. Pro jeho výborné harmonizující a zároveň překvapivě jemné působení jej můžete přidat i do podomácku vyráběných hydratačních krémů a vyživujících olejových sér.

BENEFITY CYPRIOLOVÉHO ESENCIÁLNÍHO OLEJE V KOSTCE

  • Navozuje pocity klidu a uvolnění
  • Výborná meditační pomůcka
  • Vytváří jedinečnou atmosféru k poklidnému rozjímání i hloubkové introspekci
  • Pokožku vyživí, podpoří a krásně provoní
  • Působí jemně a harmonizačně
  • Dobře se kombinuje například s cedrovým, skořicovým, kadidlovým, jasmínovým a pomerančovým olejem

ŘEDĚNÍ PŘI APLIKACI NA POKOŽKU

Před aplikací na pokožku esenciální olej vždy důkladně nařeďte s BEWIT nosným olejem.

Počet
kapek*
Množství
nosného oleje [ml]
Základní ředění 5 30
10ml olejové parfémy 1 10
50ml pleťová séra a krémy 8 50
100ml pleťová séra 16 100
200ml tělové a masážní oleje 33 200

*1 kapka esenciálního oleje = cca 0,05 ml

NAHLÉDNUTÍ DO HISTORIE

Vůně starověkých chrámů

Jako takový byl cypriolový olej vysoce ceněný již ve starověku, kdy byl spolu s kadidlem používán k mnoha náboženským účelům, a to v chrámech po celém světě. Jeho blahodárné působení na mysl i tělo však bylo podrobněji prozkoumáno a pečlivě archivováno až ájurvédskými lékaři, díky kterým je dodnes cypriolový znám a s oblibou používán.

ZEMĚ PŮVODU: INDIE

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: