Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Esenciální olej BLUE TANSY - VRATIČ

90 Kč 1 990 Kč 4 061 Kč od 90 Kč
Varianta

Vratič, někdy také známý jako balzámová kopretina, roste v Maroku, kde pilné ruce sklízejí tisíce žlutých kvítků na výrobu jednoho ze vzácných exotických esenciálních olejů. Barva oleje je stejně modrá jako moře, blízko kterého rostliny rostou. Má jemnou, sladkou vůni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ / BEWIT BLUE TANSY / TANACETUM ANNUUM

Blue Tansy je bohatý na chamazulen a také sabinen. Barva oleje je krásně modrá, právě díky obsahu chamazulenu se parní destilací mění čirá barva v charakteristický modrý tón. Patří do stejné čeledi jako heřmánek, má velmi podobné vlastnosti, ale o heřmánek se nejedná. Uklidňuje tělo i duši, pozvedá náladu.

Český botanický název: Vratič obecný
Anglický název: Blue tansy
Latinský název: Tanacetum annuum
Země původu: Maroko

Upozornění: Nepoužívejte v těhotenství a po dobu kojení, ani u dětí do dvou let. Vyhněte se mu při epilepsii a horečce. Nedoporučuje se silnější, než dvouprocentní roztok.

SLOŽENÍ

Informace o oleji
Český botanický název:    --
Anglický název: BEWIT Blue tansy
Latinský název: Tanacetum annuum
Země původu: Morocco
Část rostliny: Blossoms
Způsob získávání: Steam distilled
Barva: Bluish, greenish
Vůně: Sweet, fresh
Fyzikální a chemické vlastnosti
Refraktometrický index: 1,467-1,507
Hustota (při 20˚C): --
Viskozita (při 20˚C): --
Rozpustnost (při 20˚C): --
Bod vzplanutí: --
Vhodný do potravinářství:    Ne
CAS číslo: --
Šarže: AX2022/04

CERTIFIKÁTY

Blue tansy - Vratič - AX2022/04

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: