Esenciální olej BAY ST. THOMAS

53 Kč 391 Kč 796 Kč od 53 Kč
Varianta

Vůně je osvěžující, kořeněná, bylinná. Na mentální rovině působí relaxačně a podporuje jasné myšlení. Výborná přísada do pánské kosmetiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ / BEWIT BAY ST. THOMAS / PIMENTA RACEMOSA

BAY ST. THOMAS (WEST INDIES BAY, WEST INDIAN BAY TREE, BAY RUM TREE)

Luxusní esenciální olej, který v sobě nese prvky mužského elementu a zároveň poskytuje nadstandardní péči podrážděné pokožce, to je Bay St. Thomas. Není divu, že se stal častou přísadou pánských kolínských vod, vlasových tonik a vod po holení. Na mentální rovině působí relaxačně a podporuje jasné myšlení.

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ Z LISTŮ PIMENTOVNÍKU

Pimentovník (Pimenta racemosa) - tropický stálezelený strom s aromatickými listy vejčitého tvaru a bílými květy. Výsledný esenciální olej je získáván z jeho listů šetrným procesem, destilací vodní parou.

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

Esenciální olej Bay St. Thomas z listů pimetovníku, který je původem z panenských ostrovů, bývá často zaměňován s esenciálním olejem Laurel Bay, který je získáván z listů vavřínu vznešeného.

SLOŽENÍ

Esenciální olej z Bay St. Thomas je přírodním koktejlem stovek biologicky aktivních látek. Avšak za stěžejní jsou považovány látky zvané Eugenol a β-myrcene.

BENEFITY ESENCIÁLNÍHO OLEJE Z BAY ST. THOMAS

Maskulinní esence

Esenciální olej Bay St. Thomas je pověstný pro své příznivé působení na pokožky hlavy. Je spolehlivým bojovníkem proti lupům a nadměrnému maštění vlasů. V kombinaci se svěžím balzámovým aroma a adstringentními účinky je také skvělou volbou i po holení.

BENEFITY BAY ST. THOMAS ESENCIÁLNÍHO OLEJE V KOSTCE

  • Působí relaxačně a navozuje jasné myšlení
  • Je vhodný v péči o podrážděnou pokožku hlavy, vlasy a vousy
  • Může příznivě působit na mastné vlasy a proti lupům
  • Dobře se mísí například s cedrovým dřevem, eukalyptem, koriandrem, tymiánem, rozmarýnem, citronem, jalovcem či levandulí

ŘEDĚNÍ PŘI APLIKACI NA POKOŽKU

Před aplikací na pokožku esenciální olej vždy důkladně nařeďte s BEWIT nosným olejem.

Počet
kapek*
Množství
nosného oleje [ml]
Základní ředění 5 30
10ml olejové parfémy 1 10
50ml pleťová séra a krémy 8 50
100ml pleťová séra 16 100
200ml tělové a masážní oleje 33 200

*1 kapka esenciálního oleje = cca 0,05 ml

NAHLÉDNUTÍ DO HISTORIE

Slavná voda po holení

Listy pimentovníku využívali indiáni z kmene Arawak a později v 17. století i evropští námořníci a jejich otrokářské posádky, kteří používali rozdrcené listy během dlouhých plaveb jako deodorant. Z listů byla také vytvořena známá voda po holení Bay Rum, která v USA během 50. let zažívala velkou popularitu.

UPOZORNĚNÍ

Nepoužívejte v těhotenství, při kojení a u dětí do 12 let.

ZEMĚ PŮVODU: INDIE

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: