Esenciální olej Badyán pravý

Značka: Bewit
360 Kč 735 Kč od 360 Kč
Varianta

Poznejte jedinečnost voňavého badyánu, který vám vykouzlí dobrou náladu, povzbudí a příjemně prohřeje. Odkryjte jeho tajemství i v kuchyni.

Vůně: nasládlá, teplá, lékořicová s hlubokým balzamicko-dřevitým podtónem.

Použití: inhalace, koupel, dochucení pokrmů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% čistý a přírodní CTEO® esenciální olej BEWIT Anise Star / Illicium verum

Esenciální olej BEWIT Badyán pravý

  • Známý také jako: badyáník pravý, čínský anýz.
  • Sladká hřejivá vůně utěší a do vaší intimity vnese pocit klidného blaha.
  • Období sychravých dnů už nebude pro tělo strašákem.
  • Dopřejte si uvolňující koupel, zažeňte pnutí v břiše i ucpaný nos.
  • V kuchyni dodejte pokrmům šmrnc, obohaťte dezerty, omáčky, perníky, kompoty i čaje o jedinečné aroma.
  • Pro vaši vitalitu, psychickou pohodu i obohacení kuchyně.

S badyánem obezřetně

Účinky esenciálního oleje z badyáníku jsou blahodárné, neměly by ho však používat těhotné a kojící ženy, ani ženy s endometriózou a děti do dvanácti let.

Benefity esenciálního oleje z badyánu pravého

  • pročistí
  • uvolní a zklidní
  • posílí a prohřeje

Složení

Illicium Verum Seed Oil

Možnosti použití

Inhalace
Do difuzéru nakapejte 3 - 5 kapek esenciálního oleje.

Dochucení pokrmů
Namočte špičku párátka do esenciálního oleje a zamíchejte ji v 15 ml jedlého rostlinného oleje (např. slunečnicového). Pár kapkami z takto připravené směsi dochuťte již hotový pokrm.

Koupel
Připravenou směs z pěti kapek esenciálního oleje a tří polévkových lžic smetany, medu nebo tekutého mýdla důkladně vmíchejte do vodou napuštěné vany.

Země původu

Indie


TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Doporučení

Vůně jednotlivých šarží esenciálních olejů se mohou vlivem měnícího se počasí a rozdílných podmínek pěstování mírně lišit.

Kvalita CTEO® umožňuje všechny způsoby běžných aromaterapeutických aplikací. Vždy je však nutné respektovat zásady bezpečného použití a nepřekračovat doporučené dávkování esenciálních olejů.

Před aplikací na kůži se doporučuje provést test citlivosti. (Malé množství esenciálního oleje naředěného dle vzoru s nosným olejem vyzkoušejte na zápěstí. Tímto způsobem zjistíte, zda vám daná směs vyhovuje.)

Děti jsou vůči působení esenciálních olejů mimořádně citlivé, proto je nezbytné jejich použití vždy konzultovat s odborníkem a dbát zvláštní opatrnosti.

Citliví a chronicky nemocní jedinci, těhotné a kojící ženy by také měli použití směsi vždy konzultovat s certifikovaným aromaterapeutem či lékařem. Stejně tak by měl postupovat kdokoliv, u něhož přetrvávají pocity diskomfortu.

Velká obezřetnost je rovněž nutná, pokud jsou během vaší inhalace v blízkosti zvířata. Je potřeba jim poskytnout prostor opustit místnost.


Upozornění

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.