Esenciální olej CITRON SUN

Tip
Značka: Bewit
59 Kč 237 Kč 484 Kč od 59 Kč
Varianta

Vůně je svěží, citrusově kyselá s lehce nasládlými tóny. Překypující energie citrónu navozuje pocity osvěžení, čistoty a sebedůvěry, pro které si poradí i s duševní únavou. Svěží vzpruha pro každý typ pleti. Citrusových esenciálních olejů už se v létě bát nemusíte. Konečně je tady SUN verze, se kterou můžete vyjít na sluníčko.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEWIT® CITRON SUN (CITRUS LIMONUM)

Nezaměnitelná vůně silice citronu působí příjemně svěžím, povznášejícím dojmem, pro který si poradí i s duševní únavou. Jako takový naplňuje duši čistotou, bdělostí, energií a vírou v sebe sama. Proto zařaďte jej do svých pravidelných rituálů a vneste do svého života hravost a pocity štěstí. Svěží vzpruha pro každý typ pleti, zejména pro pleť mastnou a problematickou.

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ Z KŮRY PLODŮ CITRONU

Citroník limonový (Citrus limon) - stálezelený strom s vonnými květy dorůstající do výšky až sedmi metrů. Výsledný esenciální olej je získáván z kůry jeho plodů šetrným procesem, lisováním za studena. Furanokumariny jsou z oleje odstraněny opakovanou parní destilací.

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

BEWIT® CITRON SUN esenciální olej je prostý přirozeně se vyskytujících látek zvaných furanokumariny, které mají tendenci zvyšovat citlivost kůže vůči UV záření.

SLOŽENÍ

Esenciální olej z citronu je přírodním koktejlem stovek biologicky aktivních látek. Avšak za stěžejní je považována látka zvaná D-Limonene.

BENEFITY ESENCIÁLNÍHO OLEJE Z CITRONU

Budíček pro vaše smysly

Esenciální olej z citronu oplývá neskutečnou energií a vitalitou, pro kterou si poradí i s duševní únavou. Jeho osvěžující vůně podporuje jasné myšlení, soustředění a umožňuje nám cítit se jistěji. Pro své povznášející působení navíc povzbuzuje k dobré náladě a rozvolňuje stresující myšlenky.

Svěží vzpruha pro každý typ pleti

Po naředění s nosným olejem může být citronový olej aplikován i na pleť a pokožku celého těla. Jako takový sjednocuje barevný tón pleti a pro obsažené antioxidanty efektivně zamezuje jejímu předčasnému stárnutí. Příznivě může působit i na pleť mastnou a problematickou.

Výborný osvěžovač a odpuzovač zároveň

Osvěžující citrónové aroma skvěle neutralizuje nepříjemné pachy, dezinfikuje a projasňuje prostory domova. Zároveň se řadí mezi účinné repelenty odpuzující obtížný hmyz. Lze ho přidat do mnoha výrobků v domácnosti - od osvěžovačů vzduchů až po čistící a prací produkty.

BENEFITY CITRONOVÉHO ESENCIÁLNÍHO OLEJE V KOSTCE

  • Neobsahuje furanokumariny, které zvyšují citlivost kůže vůči UV záření
  • Navozuje dobrou náladu a rozvolňuje stresující myšlenky
  • Navozuje soustředěnost a podněcuje sebedůvěru
  • Zředěný s nosným olejem může být aplikován i na pleť
  • Je vhodný jak osvěžovač a čistič do domácností
  • Funguje jako přírodní repelent
  • Dobře se kombinuje například s pomerančovým, mandarinkovým nebo bergamotovým olejem

ŘEDĚNÍ PŘI APLIKACI NA POKOŽKU

Před aplikací na pokožku esenciální olej vždy důkladně nařeďte s BEWIT nosným olejem.

Počet
kapek*
Množství
nosného oleje
[ml]
Základní ředění 5 30
10ml olejové parfémy 1 10
50ml pleťová séra a krémy 8 50
100ml pleťová séra 16 100
200ml tělové a masážní oleje 33 200


*1 kapka esenciálního oleje = cca 0,05 ml

NAHLÉDNUTÍ DO HISTORIE

Symbol dokonalosti a naděje

Původ Citroníku je směřován do oblastí Přední Indie a Číny. Dnes se však pěstuje prakticky po celém světě, zejména v Itálii, Španělsku, jižní Africe, Austrálii a dokonce i v Rusku. V mnoha historických kulturách byl po tisíce let univerzálním prostředkem na všechny neduhy. V řadě z nich má i významné rituální postavení.

Židé spojují citron, jakožto symbol dokonalosti a naděje, se Svátkem stánků (Sukkoth), který připomíná pobyt Izraelitů v poušti.

ZEMĚ PŮVODU: ITÁLIE

Informace o oleji
Český botanický název:    --
Anglický název: BEWIT® Lemon SUN
Latinský název: Citrus limon
Země původu: Italy
Část rostliny: Fruit peel
Způsob získávání: Cold pressed and steam distilled
Barva: Yellow, greenish
Vůně: Fresh, typical of fruit
Fyzikální a chemické vlastnosti
Refraktometrický index: 1,473
Hustota (při 20˚C): --
Viskozita (při 20˚C): --
Rozpustnost (při 20˚C): --
Bod vzplanutí: --
Vhodný do potravinářství:    Ne
CAS číslo: 8008-56-8
Šarže: AX2022/05

CERTIFIKÁTY

Citron SUN - AX2022/05

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: