BEWIT RMEN

70 Kč 1 676 Kč od 70 Kč
Varianta

Esenciální olej ze rmenu se vyznačuje teplou, sladkou, bylinnou, lehce ovocnou vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití esenciálního oleje ze rmenu, který se vyrábí destilací párou květů, je velmi široké.

Esenciální olej Rmen může tělu prospívat při normálním trávení. Na emocionální úrovni vůně může harmonizovat, tišit hněv, zklidňovat mysl. Může nám pomoci přijmout naše omezení a naučit nás ochotně přijímat pomoc a podporu jiných, kteří nám ji mohou poskytnout. Pokud to dovolíme, může podpořit naši integritu.

Nachází uplatnění v lékárenství a bývá vyhledáván i jako vonná složka ve vybraném parfumérství, kosmetice a při výrobě mýdel.

Rmen, neboli heřmánek římský je původem z Iberského poloostrova. Jedná se o malou dřevitou trvalou bylinu, která dorůstá výšky dvaceti pěti centimetrů.


Český botanický název: Rmen sličný
Anglický název: Roman Chamomile
Latinský název: Chamaemelum nobile
Země původu: Francie


Ingredients (INCI): Chamaemelum Nobile (Roman Chamomile) Flower Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil. Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: