BEWIT ŘEBŘÍČEK

50 Kč 756 Kč od 50 Kč
Varianta

Bylinné, sladko-hořké, teplé a mírně kafrové aroma řebříčku přináší pocit ochrany, uklidnění a léčení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řebříček je antioxidant. Může přispět ke správné funkci řady tělesných systémů: může podpořit metabolismus tuků, ovlivnit hladinu cholesterolu v krvi, může povzbudit normální trávení, funkci žlučníku, jater i močové soustavy. Zároveň může pomoci harmonizovat dýchací soustavu.

Na emocionální úrovni je tradičně oceňován v situacích, kdy chceme ulevit a rozpustit staré citové rány. Esenciální olej Řebříček nám může pomoci ulevit si očistným pláčem. Je vhodný při meditaci a může podpořit intuitivní vnímání.

Řebříčkový olej je, podobně jako smilový, vhodný na potlačený a hluboce skrytý hněv a roztrpčení, pocity zuřivosti vzteku a mrzutosti. Ideální je pro ty, kdo své pocity zlosti a zuřivosti podvědomě spojují s emocionálními újmami a zranitelností. Pak se stávají snadno útočnými a mají sklon reagovat zuřivým výbuchem na každé ublížení.


Český botanický název: Řebříček obecný
Anglický název: Yarrow
Latinský název: Achillea millefolium
Země původu: Francie


Ingredients (INCI): Achillea Millefolium (Yarrow) Oil.


Upozornění: Nepoužívejte v těhotenství a po dobu kojení, ani u dětí do dvou let. Vyhněte se mu při epilepsii a horečce. Nedoporučuje se silnější, než dvouprocentní roztok. Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: