BEWIT PEPŘ ČERNÝ

50 Kč 762 Kč od 50 Kč
Varianta

Esenciální olej z černého pepře má teplé, kořeněné a pikantní aroma, které vás stimuluje, dodá energii a odvahu ke zdolávání překážek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stejně jako se v kuchyni černý pepř používá ke zlepšení trávení, i vdechování éterického oleje má podobné účinky: reguluje normální trávení, a tím i ovlivňuje tělesnou hmotnost. Navíc přispívá k dobré funkci dýchacího systému a nervové soustavy. Podporuje oběh v jemných krevních cévách a kapilárách. Jako antioxidant se podílí na silné tělesné imunitě.

V psychické a duchovní rovině pomáhá esenciální olej Pepř černý „strávit“ nezdravé pocity vůči ostatním i vůči sobě. Jeho pomoc můžeme využít při odhalování méně známých částí sebe sama a při odkládání masek, které jsme se během života naučili používat. Vůně posiluje motivaci a snahu překonat vnitřní výzvy a překážky.

Esenciální olej z černého pepře se používá formou inhalace jako podpora při odvykání závislostem, např. kouření.


Český botanický název: Pepřovník černý
Anglický název: Black Pepper
Latinský název: Piper nigrum
Země původu: Indie


Ingredients (INCI): Piper Nigrum (Black Pepper) Fruit Oil.


Upozornění: Vzhledem k vynikajícím prokrvujícím účinkům může ve vyšších koncentracích dráždit pokožku. Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: