BEWIT PELYNĚK

50 Kč 780 Kč od 50 Kč
Varianta

Pelyňková esence se vyznačuje příjemnou bylinkovou terapeutickou vůní, připomínající řebříček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve fyzické rovině může esenciální olej Pelyněk podpořit normální činnost střevního traktu a pročištění organismu.

Na psychologické úrovni může spouštět emoce, jako je radost nebo smutek. Můžete jej ocenit při studiu, neboť může napomoci koncentraci a překonat únavu a ochablost. Bývá oceňován i pro afrodiziakální účinky. Esenciální olej Pelyněk skvěle pohlcuje pachy a osvěžuje vzduch.

Číňané používali pelyněk při moxování. Ve 14. století se v Anglii nosil na ochranu proti zlým duchům. Důležitou studii o účincích pelyňku přinesl např. časopis Life Sciences.


Český botanický název: Pelyněk roční
Anglický název: Wormwood
Latinský název: Artemisia annua
Země původu: Bhútán


Ingredients (INCI): Artemisia Annua (Wormwood) Oil.


Upozornění: Pro obsah thujonu se esenciální olej nesmí užívat dlouhodobě. V těhotenství a v období kojení je používání pelyňku zakázáno. Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: