BEWIT MEDUŇKA

90 Kč 2 269 Kč od 90 Kč
Varianta

Vůně meduňkového esenciálního oleje je svěží a lehká, zřetelně citronová, se sladko-hořkou nuancí. Podpoří ve vás jemnou sílu a nebojácný klid.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meduňka může pozitivně ovlivnit vaše tělo v mnoha rovinách. Esenciální olej Meduňka harmonizuje mysl a éterického ducha. Je účinný, pokud vás trápí úzkost, smutek a neblahá tušení.

Esence Meduňka přispívá k normální činnosti srdce a oběhové soustavy, podporuje funkci dýchacího systémunormální trávení a může přispět k hormonální rovnováze. Zároveň je oceňována pro své schopnosti působit relaxačně, vylaďovat duševní a fyzickou pohodu, podporovat mentální zdraví. Meduňkové aroma vás může stimulovat, pokud potřebujete překonat stres a zlepšit vaše usínání a spánek jako takový.

Pravý éterický olej je velmi drahý, neboť z listů se získá jen malé množství esence. Její unikátní jemná síla ale zcela vyvažuje cenu, za kterou se prodává.

Běžně dostupný “meduňkový olej” často není pravý. Většinou jde o směs voňatky a citronelové silice s přírodně získanými chemikáliemi, které se podobají složkám pravé meduňky.

Meduňka pochází ze Středomoří a dnes ji najdeme v zahradách po celém světě. Avicena ve své knize „Kánon medicíny“ z 11. století napsal, že „meduňka rozveseluje srdce a posiluje vitalitu ducha“. Švýcarský alchymista Paracelsus ji nazýval „elixírem života“.


Český botanický název: Meduňka lékařská
Anglický název: Melissa
Latinský název: Melissa officinalis
Země původu: Francie


Ingredients (INCI): Melissa Officinalis (Melissa) Leaf Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil.


Upozornění: Nepoužívejte v těhotenství, po dobu kojení a pro děti do dvou let. Vyhněte se aplikaci na přecitlivělou, nemocnou nebo zraněnou pokožku a u osob se zbytnělou prostatou a zeleným zákalem. Používejte jen roztok s koncentrací do 1%. Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: