BEWIT KORIANDR

70 Kč 989 Kč od 70 Kč
Varianta

Aroma koriandrového esenciálního oleje je teplé, kořenné, dřevité, sladké a jemně kafrové. Vyvolává pocit jistoty, radostné stability a klidu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esence z koriandru vyvolává pocit jistoty, radostné, zemité stability a klidu.

Esenciální olej Koriandr osvěžuje intelekt a je vhodné mít jej při ruce, když vás trápí všeobecná ochablost, duševní únava a vyčerpanost.

Podporuje chuť k jídlu a normální trávení. Přispívá také ke kontrole tělesné hmotnosti, normální činnosti močových cest, povzbuzuje nervovou soustavu a kardiovaskulární systém.

Zároveň jej provází pověst afrodiziaka. Esenciální olej Koriandr je netoxický a nedráždivý. Koriandr je tradičně označovaný za rostlinu ochrany a nesmrtelnosti.


Český botanický název: Koriandr setý
Anglický název: Coriander
Latinský název: Coriandrum sativum
Země původu: Indie


Ingredients (INCI): Coriandrum Sativum (Coriander) Seed Oil. Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: