BEWIT FENYKL

50 Kč 273 Kč 557 Kč od 50 Kč
Varianta

Sladké, pronikavě vonící aroma fenyklu podpoří vaši touhu po sebevyjádření a komunikaci. Posílí i vaše odhodlání proměnit vaše nápady ve skutečnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fenykl se v kuchyni, ale i v lékařství používá už od dob starého Řecka, Říma a Indie. Říkalo se, že zvyšuje sílu a podporuje dlouhověkost.

Na fyzické úrovni esenciální olej Fenykl výrazně přispívá k dobrému fungování trávicí a vylučovací soustavy: podporuje pohyblivost střev i zdravou střevní mikroflóru, povzbuzuje činnost jater, harmonizuje činnost ledvin a močových cest. Podílí se tak na celkovém pročištění organismu a jeho detoxikaci. Ovlivňuje rovněž normální fungování dýchacího systému. Ženy jeho účinky ocení v době kojení, ale také později, v období menopauzy.

Esenciální olej Fenykl posiluje odvahu vyjádřit nahlas i nepříjemné věci, a to ještě dřív, než ve vás “bouchnou saze”. Volná komunikace bez zábran přispívá k pocitu osobní pohody. Sebevyjádření je zase důležité pro schopnost svobodně tvořit.

Fenykl pochází z pobřeží Středozemního moře, dnes roste po celé Evropě, v Indii, Japonsku a Severní Americe. Od nepaměti se jeho semena používají na podporu trávení, ženy zase oceňují jeho přínos při vyrovnání menstruačního cyklu.


Český botanický název: Fenykl obecný
Anglický název: Fennel
Latinský název: Foeniculum vulgare
Země původu: Indie


Ingredients (INCI): Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil. Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: