BEWIT BENZOIN ABSOLUTE

50 Kč 847 Kč od 50 Kč
Varianta

Pryskyřičné, balzámové, sladké a smyslně bohaté aroma benzoinu ve vás vzbudí pocit klidu a stability.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benzoinový olej vás podpoří pokaždé, když potřebujete zklidnit intelekt a posílit soustředění, např. při meditaci, rozjímání a modlitbě. Pomůže vám i ve snaze odpoutat se od tíživých myšlenek.

Benzoin je extrahován z pryskyřice stromů v jihovýchodní Asii, zejména v Thajsku a Indonésii. Je pro něj typická sladká, uklidňující, teplá a bohatá vůně podobná vanilce.

Aroma inspiruje naši schopnost pečovat a poskytovat pohodlí jak sobě, tak i jiným. Využívá se též jako přírodní konzervant kosmetiky.


Český botanický název: Styrač benzoinový
Anglický název: Benzoin Absolute
Latinský název: Styrax benzoin styraceae
Země původu: Indonésie


Ingredients (INCI): Styrax Benzoin (Benzoin) Resin Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil. Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: