BEWIT ANDĚLIKA

70 Kč 1 755 Kč od 70 Kč
Varianta

Lehce zemité, sladké a pižmovité aroma anděliky stimuluje a posílí vaše tělo jak fyzicky, tak psychicky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradičně je andělika vnímána jako životabudič.

Lehce zemité, sladké a pižmovité aroma anděliky fyzicky i psychicky stimuluje. Posiluje celkovou odolnost organismu a pozitivně ovlivňuje dýchací systém. Reguluje chuť k jídlu, přispívá k normálnímu trávení, dobré funkci žaludku (pH rovnováha) a jater (pročištění). V psychologické rovině pomáhá uvolňovat potlačené emoce. Ženám její vůně vyhovuje v období před, při menstruaci a také po porodu.

Esenciální olej Andělika obsahuje asi šedesát složek, z nichž jednou z nejdůležitějších je terpen felandren. V klášterních zahradách ji pěstovali už starověcí mniši, kteří její účinky užívali jako lék proti moru. Říkalo se jí “kořen svatého ducha” nebo “andělský kořen”.


Český botanický název: Andělika lékařská
Anglický název: Angelica
Latinský název: Angelica archangelica
Země původu: Indie


Složení / Ingredients (INCI): Angelica Archangelica (Angelica) Root Oil


Upozornění: Esenciální olej Andělika není vhodný pro těhotné, kojící ženy a malé děti. Neužívejte esenciální olej Andělika dlouhodobě a ve velkých dávkách. Andělika patří mezi silně působící drogy, při vysokém předávkování jejími silicemi může dojít k ochromení centrálního nervového systému. U citlivých jedinců mohou rovněž v rostlině přítomné kumariny vyvolat fotodermatózu (kožní problémy vyvolané světlem). Neužívejte ji ani při zánětech ledvin a vředech žaludku, dvanáctníku či střev. Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: