Esenciální olej BEWIT YES (ano)

50 Kč 578 Kč 1 180 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) může svým synergickým spojením podpořit sílu a harmonii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT YES

YES. ANO. Tři písmenka, která mohou znamenat klíč k transformaci našeho života. Až příliš často je náš život pod vlivem negací, pod vlivem programu NE, který na nás vložila výchova, rodina, škola, okolí a nejčastěji možná my sami. Změna postoje na ANO může uvolnit dřímající energii a změnit nás v okamžiku.

Ano, já můžu. Ano, já chci. To je postoj, který nás žene dopředu. To je stav mysli všech úspěšných. Ano, já žiji inspirovaný život.

Uvolněte se. Zklidněte myšlenky. Přivoňte si k této výjimečné směsi BEWIT YES a ze srdce řekněte sami sobě - ANO. Očekávejte neočekávatelné. Staňte se nezastavitelným, nezastavitelnou. YES. Neustále usilujme o správný postoj. Jak ho objevíme tak s ním buďme. Být s tím je nejlepší rada pro toho kdo to může pochopit. BE WITH IT. BEWIT. BEWIT YES.

Esenciální olej BEWIT YES obsahuje:

Pomeranč, červený / Citrus sinensis oil
Pačuli / Pogostemon cablin oil
Benzoin / Styrax benzoin oil
Ylang Ylang / Cananga odorata oil
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Palmarosa / Cymbopogon martinii oil
Citron / Citrus limonum oil
Bazalka / Ocimum basilicum oil
Pomeranč / Citrus sinensis oil
Růžové dřevo / Aniba rosaeodora oil
Bergamot / Citrus bergamia oil
Aksamitník - afrikán / Tagetes patula oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
Smrk / Picea abies oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: