Esenciální olej BEWIT THANK YOU (děkuji)

70 Kč 625 Kč 1 275 Kč od 70 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) může být svým synergickým působením podporou při ochraně před nepříznivými vlivy vnějšího i vnitřního prostředí. Může pomoci při harmonizaci na úrovni těla, mysli i ducha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / DĚKUJI / BEWIT THANK YOU

Kolik z nás prožívá životní situace ve spěchu a nervozitě. Často nestíháme, jsme přetížení, unaveni. Máme spoustu povinností, přání a očekávání. Vyčlenit si chvilku času, zklidnit se, oprostit se malicherností každodenního života a procítit vděčnost za to co máme a kde se nacházíme. Vděčnost za pomoc, které se nám dostalo od druhých lidí. Vděčnost za to že žijeme.

To mohou být pro mnohé z nás ty nejhodnotnější chvíle dne. Kapka vyvážené směsi BEWIT THANK YOU, DĚKUJI, může být v této situaci tím nejlepším pomocníkem. Pro mnohé může být takové několikaminutové každodenní tiché poděkování silným transformačním prvkem, který vnese do našich životů silný příliv pozitivní energie.

Upřímné poděkování a vyjádření vděčnosti otevírá srdce. Darování této krásné směsi nevyžaduje další komentář.

Esenciální olej BEWIT THANK YOU obsahuje:

Pomeranč, červený / Citrus sinensis oil
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Pačuli / Pogostemon cablin oil
Benzoin / Styrax benzoin oil
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Palmarosa / Cymbopogon martinii oil
Citron / Citrus limonum oil
Bazalka / Ocimum basilicum oil
Pomeranč / Citrus sinensis oil
Růžové dřevo / Aniba rosaeodora oil
Bergamot / Citrus bergamia oil
Ylang Ylang / Cananga odorata oil
Levandule / Lavandula angustifolia oil
Aksamitník - afrikán / Tagetes patula oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Smrk / Picea abies oil
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: