Esenciální olej BEWIT RESOLUTION (správné rozhodnutí)

516 Kč 1 052 Kč 50 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) může svým synergickým spojením podpořit vaše sebevědomí a rozhodnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ / BEWIT RESOLUTION

Směs RESOLUTION vám pomůže uvolnit vnitřní bloky a podpoří vaši vnitřní energii, která stimuluje vaši schopnost rychlé a pohotové akce. Může Vás podpořit ve změně postoje oběti v postoj sebevědomého člověka, který se dobře rozhoduje a správně řídí svůj život.

Zvýší vaši bystrost a rozhodnost. Posílí vás, abyste si drželi odstup, nestali se obětmi manipulace a nepropadali touze řešit problémy únikem. Dodává pocit jistoty při stanovování jasných a dosažitelných cílů a povzbuzuje vytrvalost. Ve směsi se pojí esence z cedru, pomeranče, eukalyptu a několika dalších.

Účinky směsi můžete znásobit i afirmací: „Přemýšlím, analyzuji, vyciťuji, poslouchám intuici a činím správná rozhodnutí ve správném čase. Rozhoduji se správně.“

Esenciální olej BEWIT RESOLUTION obsahuje:

Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Pomeranč / Citrus sinensis oil
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
Máta peprná / Mentha piperita oil
Grapefruit / Citrus paradisi oil
Bergamot / Citrus bergamia oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Máta rolní / Mentha arvensis oil
Benzoin / Styrax benzoin oil
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
Jalovec, plod / Juniperus communis oil
Zázvor / Zingiber officinalis oil
Smrk / Picea abies oil
Cypřiš / Cupressus sempervirens oil
Šalvěj muškátová / Salvia sclarea oil
Jedle / Abies Balsamea oil
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
Růže Damascenská / Rosa damascena oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: