Esenciální olej BEWIT PRANA

Tip
Značka: Bewit
50 Kč 483 Kč 985 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) může svým synergickým působením podpořit váš pocit svěžesti, síly, energie, nadšení a radosti ze života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT PRANA

Wikipedie nám říká, že Prána je sanskrtský výraz označující dech. Je odvozen od kořene prá – plnit nebo proudit. Dle mytologie představuje prána všechny proudy vitálních životních energií dohromady, tzv. „absolutní energii“. Prána tedy představuje životní energii, kterou potřebuje každý živý organismus, aby byl schopen fungovat.

Tato životní energie je u každého jedince díky vnějším i vnitřním vlivům do určité míry omezována, nebo dokonce úplně blokována. Směs PRANA byla sestavena se záměrem být možnou pomocí (přítelem, berličkou) při uvolňování těchto bloků a to na fyzické i mentální úrovní a maximalizovat tak příjem a proudění této životodárné energie.

Bewit tým přeje všem hodně štěstí při kultivaci, harmonizaci a posilování své životní energie.

Paul Brunton: „Dokáže-li se udržet v tomto Světle pevně a bez zachvění, bude jeho vědomí pozvednuto na vyšší úroveň.“

Sokrates: „Žádný muž nemá právo být amatérem v oblasti fyzického cvičení. Pro muže je hanbou zestárnout, aniž by viděl krásu a sílu, kterých je jeho tělo schopno.“

Petr Tichý: „Esence života“.

Esenciální olej BEWIT PRANA obsahuje:

Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
Máta rolní / Mentha arvensis oil
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Bazalka / Ocimum basilicum oil
Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
Citron / Citrus limonum oil
Pomeranč, červený / Citrus sinensis oil
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Borovice / Pinus Sylvestris oil
Máta peprná / Mentha piperita oil
Kurkuma, list / Curcuma longa oil
Smrk / Picea abies oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Libavka / Gaultheria procumbens oil
Myrta / Myrtus communis oil
Tea tree / Melaleuca alternifolia oil
Jedle / Abies Balsamea oil
Oregano / Origanum vulgare oil
Kasie (Cassia) / Cinnamomum cassia oil
Cypřiš / Cupressus sempervirens oil
Majoránka / Origanum majorana oil
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
Levandule / Lavandula angustifolia oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
Kadidlo (Boswellia frereana) / Boswellia frereana oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Spikenard / Nardostachys jatamansi oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: