Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Esenciální olej BEWIT MOVE IT (hýbu se!)

Tip
Značka: Bewit
50 Kč 510 Kč 1 040 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT MOVE IT může svým synergickým působením podpořit pocit harmonie a radosti z pohybu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / HÝBU SE! / BEWIT MOVE IT

Synergická směs nejkvalitnějších esencí byla namíchána tak, aby podpořila pocity harmonie a radosti z pohybu.

Základ směsi tvoří silné esenciální oleje máta, eukalyptus a kadidlo, které jsou příjemnou vzpruhou nejen pro pohybový aparát.

Nezapomínejte, že dobrou tělesnou i mentální kondici je vhodné podpořit vyváženou stravou. Pokud si přejete zachovat maximální fyzickou pohyblivost do vysokého věku, omezte příjem masa a dodržujte pitný režim.

Dejte do difuzéru několik kapek směsi BEWIT MOVE IT a odevzdejte se příjemnému působení vzácných esencí. Velkou výhodou esenciálních olejů je, že dokáží současně působit na mnoha úrovních a mnohými mechanizmy. Vzájemným spolupůsobením jednotlivých esencí ve směsi je dosahováno synergického efektu.

Esenciální olej BEWIT MOVE IT obsahuje:

Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
Máta rolní / Mentha arvensis oil
Pomeranč / Citrus sinensis oil
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Citron / Citrus limonum oil
Bazalka / Ocimum basilicum oil
Máta peprná / Mentha piperita oil
Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
Citrónová tráva / Cymbopogon citratus oil
Kurkuma, kořen / Curcuma longa oil
Vavřín / Laurus nobilis oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Borovice / Pinus Sylvestris oil
Perilový olej / Perilla Ocymoides Seed Oil oil
Grapefruit / Citrus paradisi oil
Smrk / Picea abies oil
TYMIÁN thymol / Thymus vulgaris oil
Libavka / Gaultheria procumbens oil
Jalovec, plod / Juniperus communis oil
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
Palmarosa / Cymbopogon martinii oil
Šalvěj muškátová / Salvia sclarea oil
Zázvor / Zingiber officinalis oil
Koriandr / Coriandrum sativum oil
Růže stolistá / Rosa centifolia oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: