Esenciální olej BEWIT LIFE (život)

50 Kč 533 Kč 1 087 Kč od 50 Kč
Varianta

Tato komplexní směs se snaží přispět k naší inspiraci a nasměrování na cestu k objevení a rozvinutí našeho vnitřního potenciálu a nalezení životní harmonie a rovnováhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / ŽIVOT / BEWIT LIFE

Tato komplexní směs se snaží přispět k naší inspiraci a nasměrování na cestu k objevení a rozvinutí našeho vnitřního potenciálu a nalezení životní harmonie a rovnováhy.

Otázky typu „proč žijeme, jaký je smysl naší existence“ si musí zodpovědět každý sám. Odpověď ve své plné šířce a hloubce je vskutku prací na celý život. Naší povinností je stát se lepšími lidmi. Bez lepších lidí nebude lepší svět. Transformace našeho charakteru vyžaduje každodenní práci a zlepšování sebe sama. Žádná část osobnosti nesmí být opomenuta. Pochopit, zvládnout a rozvinout musíme své myšlení, emoce i intuici. Své talenty, svou schopnost využívat příležitosti, svou sílu, svůj soucit i pokoru a hlavně svou pevnou vůli.

Rozvinutá inteligence a láska pak vytváří moudrost. Vše s cílem uplatnit tuto moudrost prostřednictvím vůle v praxi. Jak? Žít inspirovaný život.

BEWIT LIFE OBSAHUJE:

Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
 
Pomeranč / Citrus sinensis oil
 
Citron / Citrus limonum oil
 
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
 
Máta rolní / Mentha arvensis oil
 
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
 
Bazalka / Ocimum basilicum oil
 
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
 
Máta peprná / Mentha piperita oil
 
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
 
Vavřín / Laurus nobilis oil
 
Skořice, list / Cinnamomum zeylanicum oil
 
Kmín (římský) / Cuminum cyminum oil
 
Grapefruit / Citrus paradisi oil
 
Bergamot / Citrus bergamia oil
 
Šalvěj muškátová / Salvia sclarea oil
 
Tea tree / Melaleuca alternifolia oil
 
Geránium / Pelargonium graveolens oil
 
Galbanum / Ferula galbaniflua oil
 
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
 
Levandule KAŠMÍR / Lavandula angustifolia oil
 
Benzoin / Styrax benzoin oil
 
Smrk / Picea abies oil
 
Řebříček / Achillea millefolium oil
 
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
 
Jalovec, plod / Juniperus communis oil
 
Jedle / Abies Balsamea oil
 
Majoránka / Origanum majorana oil
 
Zázvor / Zingiber officinalis oil
 
Cypřiš / Cupressus sempervirens oil
 
Koriandr / Coriandrum sativum oil
 
Kardamom / Elettaria cardamomum oil
 
Myrha / Commiphora myrrha oil
 
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
 
Růže Damascenská / Rosa damascena oil
 
Růže stolistá / Rosa centifolia oil
 
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
 
Santalové dřevo / Santalum Album oil
 
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
 
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
 
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému = naše výrobky jsme na zvířatech netestovali, netestujeme a ani nikdy v budoucnosti testovat nebudeme.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: