Esenciální olej BEWIT KING (archetyp krále)

Tip
Značka: Bewit
612 Kč 1 249 Kč 50 Kč od 50 Kč
Varianta

Na své cestě za moudrostí muže vám esenciální směs BEWIT King nápomocná být může. Vůně: nasládlá, ovocná, zemitá, bylinná. Použití: inhalace, masáž, parfém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT KING

JE ROZHODOVÁNÍ, ŘÍZENÍ A ORGANIZACE VAŠÍM DŮLEŽITÝM TÉMATEM?

Vytvořte si čichovou kotvu pro snazší zdolávání výzev. Rituály se smyslovým vjemem podpoří mužské ctnosti.

100% čisté a přírodní, pečlivě vybrané složení pro vnitřní sílu a odolnost. Celistvost muže, moudré vůdcovství, mužská zralost.

BENEFITY

  • Podpoří sílu a uzemní mysl
  • Zklidní silné emoce
  • Povzbudí ke koncentraci

MOŽNOSTI POUŽITÍ

INHALACE

Do difuzéru či inhalační tyčinky nakapejte 3-5 kapek esenciální směsi.

MASÁŽ

Smíchejte jednu kapku esenciální směsi s 30 ml nosného oleje a jemně masírujte plosky nohou či celé tělo.

PARFÉM

Smíchejte 1 kapku esenciální směsi s 10 ml jojobového oleje v roll-on lahvičce.

DOPORUČENÍ

Vůně jednotlivých šarží esenciálních olejů se mohou vlivem měnícího se počasí a rozdílných podmínek pěstování mírně lišit.

Kvalita CTEO® umožňuje všechny způsoby běžných aromaterapeutických aplikací. Vždy je však nutné respektovat zásady bezpečného použití a nepřekračovat doporučené dávkování esenciálních olejů.

Před aplikací na kůži se doporučuje provést test citlivosti. (Malé množství esenciálního oleje naředěného dle vzoru s nosným olejem vyzkoušejte na zápěstí. Tímto způsobem zjistíte, zda vám daná směs vyhovuje.)

Děti jsou vůči působení esenciálních olejů mimořádně citlivé, proto je nezbytné jejich použití vždy konzultovat s odborníkem a dbát zvláštní opatrnosti.

Citliví a chronicky nemocní jedinci, těhotné a kojící ženy by také měli použití směsi vždy konzultovat s certifikovaným aromaterapeutem či lékařem. Stejně tak by měl postupovat kdokoliv, u něhož přetrvávají pocity diskomfortu.

Velká obezřetnost je rovněž nutná, pokud jsou během vaší inhalace v blízkosti zvířata. Je potřeba jim poskytnout prostor opustit místnost.

Esenciální olej BEWIT KING obsahuje:

Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
BEWIT Červený pomeranč / Citrus sinensis oil
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
BEWIT Citron / Citrus limon oil
Grapefruit / Citrus paradisi oil
Pačuli / Pogostemon cablin oil
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
Kurkuma, kořen / Curcuma longa oil
Kasie (Cassia) / Cinnamomum cassia oil
Skořice, kůra / Cinnamomum zeylanicum oil
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
Calamus / Acorus Calamus oil
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
Levandule Kašmír / Lavandula angustifolia oil
BEWIT Kadidlo Serrata / Boswellia serrata oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
Massoia / Cryptocaria Massoia oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Vousatka draslavá (Vetiver) / Vetiveria zizanoides oil
Santalové dřevo / Santalum Album oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
BEWIT Růže stolistá / Rosa centifolia oil
Růže Damascenská / Rosa damascena oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: