Esenciální olej BEWIT KING (pro muže)

Tip
Značka: Bewit
50 Kč 612 Kč 1 249 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) může svým synergickým spojením v nás podpořit „mužskou“ kvalitu, energii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT KING

Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů může být podporou obzvláště na mentální úrovni. Každý v sobě máme archetyp krále a každý z nás na své životní cestě, ať už vědomě, či nevědomě, pracuje na jeho objevení, vybalancování a rozzáření. Směs BEWIT KING aspiruje na to být podporou a pomocí na této cestě.

Archetyp krále můžeme vnímat jako završení a propojení všech ostatních archetypů. Král je. Pochopil tajemství výzvy nekonat. Což neznamená pasivitu, ale konání bez egoismu. Inspirovanou činnost. Službu. Energie Krále plyne vyzařováním, projevuje se jeho pouhou přítomností. Francouzští králové raného novověku toto umění demonstrovali svým „slunečním“ naturelem.

Král je božským dítětem (přírodním principem) v každém z nás. Je zralý a nesobecký. Je celistvý a moudrý. Postoj Krále je postojem organizovanosti, síly a požehnání. Jestli současná společnost něco potřebuje, tak je to více lidí, kteří v sobě našli a rozvinuli archetyp krále, kteří si uvědomují, že jsou krály už nyní a realizují toto uvědomění v praktickém životě.

Esenciální olej BEWIT KING obsahuje:

Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Pomeranč, červený / Citrus sinensis oil
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Citron / Citrus limonum oil
Grapefruit / Citrus paradisi oil
Pačuli / Pogostemon cablin oil
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
Skořice, kůra / Cinnamomum zeylanicum oil
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
Calamus / Acorus Calamus oil
Levandule KAŠMÍR / Lavandula angustifolia oil
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Kurkuma, kořen / Curcuma longa oil
Kasie (Cassia) / Cinnamomum cassia oil
Santalové dřevo / Santalum Album oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Massoia / Cryptocaria Massoia oil
Vousatka draslavá (Vetiver) / Vetiveria zizanoides oil
Růže stolistá / Rosa centifolia oil
Růže Damascenská / Rosa damascena oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: