Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Esenciální olej BEWIT GOLD RED (hýčkaná pokožka)

Tip
Značka: Bewit
50 Kč 520 Kč 1 061 Kč od 50 Kč
Varianta

Dopřejte své pokožce i mysli dokonalé zklidnění a prozáření. Složení obohaceno o mimořádně posilující dračí krev. Vůně: sladká, květinová. Použití: péče o pleť a pokožku, masáž, koupel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% ČISTÝ A PŘÍRODNÍ CTEO® ESENCIÁLNÍ OLEJ / BEWIT GOLD RED

Máte trápení s pokožkou a nevíte, jak ji co nejlaskavěji opečovávat, chránit a krášlit?

100% čisté a přírodní vybrané složení je i pro tu z nejcitlivěj­ších. Bylinkovo-květinová vůně vykouzlí zklidnění. Voňavou koupelí a masáží se to cenné dostane hezky až pod kůži. Vytvořte si každodenní pečující rituály a vraťte své pokožce mladistvou jiskru. Buďte „ve své kůži“ s esenciální směsí BEWIT Gold Red.

Benefity

  • pročistí a opečuje
  • zklidní a ukonejší
  • podpoří anti-aging

Možnosti použití

Péče o pleť a pokožku
Sérum z pěti kapek esenciální směsi a 30 ml kosmetického oleje jemně vmasírujte do pleti či pokožky celého těla.

Masáž
Smíchejte pět kapek esenciální směsi s 30 ml nosného oleje a jemně masírujte plosky nohou či celé tělo.

Koupel
Smíchejte 3 - 5 kapek esenciální směsi se třemi polévkovými lžícemi smetany, medu nebo tekutého mýdla, a vmíchejte do vodou napuštěné vany.

Esenciální olej BEWIT GOLD RED obsahuje:

Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Dračí krev, pryskyřice / Croton lechleri oil
BEWIT Růžové dřevo / Aniba rosaeodora oil
Palmarosa / Cymbopogon martinii oil
Benzoin / Styrax benzoin oil
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Tea tree / Melaleuca alternifolia oil
Jalovec, plod / Juniperus communis oil
BEWIT Levandule Kašmír / Lavandula angustifolia oil
Geránium / Pelargonium graveolens oil
Mrkev, semena / Daucus carota sativa oil
BEWIT Kadidlo Serrata / Boswellia serrata oil
Ylang Ylang / Cananga odorata oil
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Santalové dřevo / Santalum Album oil
BEWIT Růže stolistá / Rosa centifolia oil
Růže Damascenská / Rosa damascena oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Doporučení

Vůně jednotlivých šarží esenciálních olejů se mohou vlivem měnícího se počasí a rozdílných podmínek pěstování mírně lišit.

Kvalita CTEO® umožňuje všechny způsoby běžných aromaterapeutických aplikací. Vždy je však nutné respektovat zásady bezpečného použití a nepřekračovat doporučené dávkování esenciálních olejů.

Před aplikací na kůži se doporučuje provést test citlivosti. (Malé množství esenciálního oleje naředěného dle vzoru s nosným olejem vyzkoušejte na zápěstí. Tímto způsobem zjistíte, zda vám daná směs vyhovuje.)

Děti jsou vůči působení esenciálních olejů mimořádně citlivé, proto je nezbytné jejich použití vždy konzultovat s odborníkem a dbát zvláštní opatrnosti.

Citliví a chronicky nemocní jedinci, těhotné a kojící ženy by také měli použití směsi vždy konzultovat s certifikovaným aromaterapeutem či lékařem. Stejně tak by měl postupovat kdokoliv, u něhož přetrvávají pocity diskomfortu.

Velká obezřetnost je rovněž nutná, pokud jsou během vaší inhalace v blízkosti zvířata. Je potřeba jim poskytnout prostor opustit místnost.


Upozornění

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: