Esenciální olej BEWIT GOLD LIPS (ROLL-ON)

50 Kč 263 Kč 538 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů a rostlinných za studena lisovaných olejů v BIO kvalitě může svým synergickým spojením podpořit pocit ochrany a svěžesti. Může podporovat a harmonizovat na úrovni těla, mysli i ducha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT GOLD LIPS

Zvolte si použití esenciálního oleje, které Vám nejvíce vyhovuje. Můžete napříklat kápnout několik kapek této nádherné přírodní směsi nejkvalitnějších silic do difuzéru BEWIT a nechat při vdechování její molekuly působit na své tělo a mysl. Odevzdejte se této jedinečné vůni. Směs vás může podpořit v situacích kdy potřebujete podpořit svou rovnováhu, svou vnitřní sílu a harmonii.

Součástí této směsi je roll-on skleněná kulička a uzávěr.


Složení (INCI): Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil)* Růžové dřevo (Aniba rosaeodora oil)* Palmarosa (Cymbopogon martinii oil)* Benzoin (Styrax benzoin oil)* Cedr himalájský (Cedrus deodara oil)* Jalovec, plod (Juniperus communis oil)* Tea tree (Melaleuca alternifolia oil)* Geránie (Pelargonium graveolens oil)* Levandule KAŠMÍR (Lavandula angustifolia oil)* Mrkev, semena (Daucus carota sativa oil)* Kadidlo (Boswellia serrata) (Boswellia serrata oil)* Bio slunečnicový olej, deodorizovaný (Helianthus annuus seed oil) Bio meruňkový olej (Prunus armeniaca kernel oil) Bio mandlový olej (Prunus amygdalus dulcis oil) Ylang Ylang (Cananga odorata oil)* Kopaiva (Copaifera officinalis oil)* Bio jojobový olej (Simmondsia chinensis seed oil) Myrha (Commiphora myrrha oil)* Santalové dřevo (Santalum Album oil)* Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla oil)* Růže stolistá (Rosa centifolia oil)* Růže Damascenská (Rosa damascena oil)* *CTEO – Certified Therapeutic Essential Oils

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.


Všechny směsi esenciálních olejů BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) jsou pečlivě vyrobeny a harmonizovány z důkladně vybraných silic pro dosažení maximálních výsledků. Pochází ze sklizní z nejlepších zdrojů z celého světa. Jednotlivé složky byly vybrány s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkaz našich předků a praktické výsledky. Vše smícháno a podpořeno jedinečnými postupy pyramidizování (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, GEMSTONE BALANCED a MERKABA FREQUENCY pro dosažení kombinace, největší síly a účinnosti.


100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT® v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let. V bibli jsou zmíněny přibližně na třista místech. Byly a jsou součástí mnoha terapeutických systémů.

Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií. Bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc. Mnozí o nich hovoří v superlativech. Je třeba ale respektovat jejich sílu. Jsou to přírodní koncetráty, které by mohly v případě nadměrného, nebo neodborného používání působit nerovnovážně i škodlivě. Pro mnoho uživatelů je velmi dobrý, účinný a bezpečný způsob používání pomocí ultrasonických difuzérů. Do difuzéru nalijte vodu, přidejte 5 – 10 kapek esenciálního oleje a nechte na sebe působit nádherný svět vůní, přírody a harmonie. Vyberte si z nabídky BEWIT difuzér, který se vám líbí a vyhovuje vám svými parametry.


Určeno do aromalamp a difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná, kojící, konzultujte použití s lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, tak konzultujte použití se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: