Esenciální olej BEWIT GOLD FIRST

50 Kč 491 Kč 1 003 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních vzácných esenciálních olejů v CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) svým synergickým spojením může podpořit pocit ochrany a pomoci. Působí na úrovni těla, mysli i ducha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT GOLD FIRST

Tato vyvážená směs esenciálních olejů je často používána jako první volba pro potřebnou podporu. Svým působením vytváří podporu na mentální i tělesné úrovni. Je oblíbenou pomocí v domácnostech, ale například i na pracovištích mezi sportovci na cestách.

Velkou výhodou 100% přírodních esenciálních olejů je, že dokáží současně působit na mnoha úrovních a mnohými mechanizmy. Vzájemným spolupůsobením jednotlivých esencí ve směsi je dosahováno silného synergického efektu.

Esenciální olej BEWIT GOLD FIRST obsahuje:

Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Tea tree / Melaleuca alternifolia oil
Citron / Citrus limonum oil
Růžové dřevo / Aniba rosaeodora oil
Bazalka / Ocimum basilicum oil
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Levandule KAŠMÍR / Lavandula angustifolia oil
TYMIÁN thymol / Thymus vulgaris oil
Geránium / Pelargonium graveolens oil
Oregano / Origanum vulgare oil
Řebříček / Achillea millefolium oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Řebříček, modrý / Achillea millefolium oil
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
Růže stolistá / Rosa centifolia oil
Růže Damascenská / Rosa damascena oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: