Esenciální olej BEWIT GOLD COL

547 Kč 1 117 Kč 50 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) může svým synergickým spojením podpořit pocit krásy, obnovy, růstu, svěžesti a harmonie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / Původní název: GOLD COLLAGEN / BEWIT GOLD COL

Dejte si do difuzéru pár kapek této vyvážené směsi. Inhalací se jednotlivé složky této jemné směsi vzácných esenciálních olejů dostanou do těla a mohou podpořit proces harmonizace. Pomocí této směsi si můžete vytvořit atmosféru, která bude příjemným zážitkem.

Velkou výhodou 100% přírodních esenciálních olejů je, že dokáží současně působit na mnoha úrovních a mnohými mechanizmy. Vzájemným spolupůsobením jednotlivých esencí ve směsi je dosahováno silného synergického efektu.

Esenciální olej BEWIT GOLD COL obsahuje:

Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Citron / Citrus limonum oil
Geránium / Pelargonium graveolens oil
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Palmarosa / Cymbopogon martinii oil
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Mrkev, semena / Daucus carota sativa oil
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
Kurkuma, kořen / Curcuma longa oil
Levandule KAŠMÍR / Lavandula angustifolia oil
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
Tea tree / Melaleuca alternifolia oil
Ylang Ylang / Cananga odorata oil
Šalvěj muškátová / Salvia sclarea oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
Vousatka draslavá (Vetiver) / Vetiveria zizanoides oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Santalové dřevo / Santalum Album oil
Růže stolistá / Rosa centifolia oil
Růže Damascenská / Rosa damascena oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: