Esenciální olej BEWIT FORGIVENESS (odpuštění)

Tip
Značka: Bewit
793 Kč 1 619 Kč 50 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) může svým synergickým spojením podpořit dosažení postoje opuštění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / ODPUŠTĚNÍ / BEWIT FORGIVENESS

Forgiveness, neboli odpuštění. Potřeba odpouštět je prvořadá. Jednoduché konstatování, ale jak těžké je někdy naplnit ho činy a naopak jak osvobozující může být pocit, který se dostaví v případě, že se nám podaří odpustit druhým. Záměrem při sestavení této směsi vzácných esenciálních olejů bylo vytvoření podmínek, které usnadní zaujmout pravdivě postoj odpuštění. Uvědomit si že všichni chybujeme.

Odpustit ale neznamená, že budeme akceptovat agresivní, neetické, zneužívající a manipulativní chování. Takovým postojům je třeba říci rázné ne (BEWIT NO). Lze to však udělat pevně a razantně, aniž bychom zatěžovali svou mysl a srdce negativními myšlenkami a emocemi jako jsou například zášť a nenávist. Staré postoje, zvyky a myšlenkové vzorce nahradit novými, vyššími. Odložit to, co už neslouží.

Stát se lepším člověkem. To je to, čemu má smysl dávat část naší pozornosti, času a energie. Žít inspirovaný život. Naplnit svůj osud.

Esenciální olej BEWIT FORGIVENESS obsahuje:

Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
Bazalka / Ocimum basilicum oil
Pomeranč / Citrus sinensis oil
Citrónová tráva / Cymbopogon citratus oil
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
Citron / Citrus limonum oil
Máta rolní / Mentha arvensis oil
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Citronela / Cymbopogon nardus oil
Máta peprná / Mentha piperita oil
Grapefruit / Citrus paradisi oil
Fenykl / Foeniculum vulgare oil
Kmín (římský) / Cuminum cyminum oil
Ylang Ylang / Cananga odorata oil
Tea tree / Melaleuca alternifolia oil
Smrk / Picea abies oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Pelyněk / Artemisia annua oil
Borovice / Pinus Sylvestris oil
Geránium / Pelargonium graveolens oil
Pačuli / Pogostemon cablin oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
Levandule / Lavandula angustifolia oil
Kardamom / Elettaria cardamomum oil
Celer, semena / Apium graveolens oil
Zázvor / Zingiber officinalis oil
Levandule KAŠMÍR / Lavandula angustifolia oil
Oregano / Origanum vulgare oil
Majoránka / Origanum majorana oil
Šalvěj muškátová / Salvia sclarea oil
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
Meduňka / Melissa officinalis oil
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
Vousatka draslavá (Vetiver) / Vetiveria zizanoides oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
Růže stolistá / Rosa centifolia oil
Růže Damascenská / Rosa damascena oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: