Esenciální olej BEWIT DX (důkladná očista)

50 Kč 412 Kč 840 Kč od 50 Kč
Varianta

Dopřejte svému tělu důkladnou očistu a zbavte ho všeho, co mu nesvědčí. Esenciální směs BEWIT DX vám bude nemalou podporou. Vůně: mentolová, bylinná, svěží, jemně dřevitá. Použití: inhalace, masáž, koupel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% ČISTÁ A PŘÍRODNÍ SMĚS CTEO® ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT DX

TRÁPÍ VÁS NEPŘÍJEMNÁ ÚNAVA ČI JINÉ DÉLETRVAJÍCÍ PROJEVY OSLABENÉHO TĚLA?

Pravidelné očistné kúry vám pomohou vyhnat z těla to nežádoucí.

Zbavte se nečistot, získejte novou energii a zůstaňte ve zdravém životním stylu.

100% čisté a přírodní složení pro váš elán, sílu a živost. Pravidelná a důkladná očista - absolutní základ.

BENEFITY

  • Dodá vzpruhu
  • Přirozeně pročistí
  • Zregeneruje a ochrání

MOŽNOSTI POUŽITÍ

Inhalace
Do difuzéru či inhalační tyčinky nakapejte 3-5 kapek esenciální směsi.

Masáž
Smíchejte jednu kapku esenciální směsi s 30 ml nosného oleje a jemně masírujte plosky nohou či celé tělo.

Koupel
Smíchejte 3-5 kapek esenciální směsi se třemi polévkovými lžícemi smetany, medu nebo tekutého mýdla, a vmíchejte do vodou napuštěné vany.

DOPORUČENÍ

Vůně jednotlivých šarží esenciálních olejů se mohou vlivem měnícího se počasí a rozdílných podmínek pěstování mírně lišit.

Kvalita CTEO® umožňuje všechny způsoby běžných aromaterapeutických aplikací. Vždy je však nutné respektovat zásady bezpečného použití a nepřekračovat doporučené dávkování esenciálních olejů.

Před aplikací na kůži se doporučuje provést test citlivosti. (Malé množství esenciálního oleje naředěného dle vzoru s nosným olejem vyzkoušejte na zápěstí. Tímto způsobem zjistíte, zda vám daná směs vyhovuje.)

Děti jsou vůči působení esenciálních olejů mimořádně citlivé, proto je nezbytné jejich použití vždy konzultovat s odborníkem a dbát zvláštní opatrnosti.

Citliví a chronicky nemocní jedinci, těhotné a kojící ženy by také měli použití směsi vždy konzultovat s certifikovaným aromaterapeutem či lékařem. Stejně tak by měl postupovat kdokoliv, u něhož přetrvávají pocity diskomfortu.

Velká obezřetnost je rovněž nutná, pokud jsou během vaší inhalace v blízkosti zvířata. Je potřeba jim poskytnout prostor opustit místnost.

Esenciální olej BEWIT DX OBSAHUJE:

BEWIT Citron / Citrus limon oil
Citrónová tráva / Cymbopogon citratus oil
Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
Máta rolní / Mentha arvensis oil
Pískavice / Trigonella Foenum Graecum oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis, Chemotype Cineole oil
Máta peprná / Mentha piperita oil
Grapefruit / Citrus paradisi oil
BEWIT Kadidlo Serrata / Boswellia serrata oil
Bergamot / Citrus bergamia oil
Zázvor / Zingiber officinalis oil
Oregano / Origanum vulgare oil
Jalovec, plod / Juniperus communis oil
BEWIT Fenykl / Foeniculum vulgare oil
Koriandr / Coriandrum sativum oil
Pelyněk / Artemisia annua oil
Levandule / Lavandula angustifolia oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Santalové dřevo / Santalum Album oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: