Esenciální olej BEWIT CLARITY (jasná mysl)

Tip
Značka: Bewit
50 Kč 514 Kč 1 049 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs CLARITY oceníte, pokud potřebujete zklidnit a uvolnit přepracovanou mysl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / JASNÁ MYSL / BEWIT CLARITY

Směs je zkomponována se záměrem pomoci uvolnit a zklidnit přetížený intelekt. Mohou ji ocenit zejména workoholici, kteří nejsou schopni „vypnout“, a také lidé náchylní k obavám a nervozitě.

Kadidlo přináší zklidnění, jemné upokojení, větší soustředění a očištění intelektu. Proto je také ideální pomůckou při meditaci, rozjímání a modlitbě. Směs může posílit vaši vnímavost a intuitivní vhled.

Dejte si pár kapek do difuzéru a nechte směs krásných voňavých silic působit na svou mysl i tělo. Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů může být vaší oblíbenou podporou.

Esenciální olej BEWIT CLARITY obsahuje:

Bazalka / Ocimum basilicum oil
Citron / Citrus limonum oil
Pomeranč / Citrus sinensis oil
Máta rolní / Mentha arvensis oil
Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
Máta peprná / Mentha piperita oil
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Pačuli / Pogostemon cablin oil
Benzoin / Styrax benzoin oil
Šalvěj muškátová / Salvia sclarea oil
Majoránka / Origanum majorana oil
Kardamom / Elettaria cardamomum oil
Geránium / Pelargonium graveolens oil
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
Spikenard / Nardostachys jatamansi oil
Vousatka draslavá (Vetiver) / Vetiveria zizanoides oil
Rmen / Chamaemelum nobile oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
Santalové dřevo / Santalum Album oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
Růže stolistá / Rosa centifolia oil
Růže Damascenská / Rosa damascena oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: