Esenciální olej BEWIT WOMAN M (zralá žena)

50 Kč 502 Kč 1 025 Kč od 50 Kč
Varianta

Jedinečná směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) může svým synergickým spojením podpořit klid, radost a harmonii. Je určena zejména zralým ženám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT WOMAN M / ZRALÁ ŽENA

Být v harmonii fit a v kondici je pro ženu důležité v každém věku. I proto jsme vyvinuli směs WOMAN M.

Mezi mnohými účinnými silicemi obsahuje také šalvěj muškátovou a s ní i přírodní fytoestrogen skraeol. Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů může být vaší oblíbenou podporou. Dejte si pár kapek do difuzéru a nechte směs silných voňavých silic působit na vaší mysl a každou buňku vašeho těla.

Esenciální olej BEWIT WOMAN M obsahuje:

Citron / Citrus limonum oil
 
Bazalka / Ocimum basilicum oil
 
Máta peprná / Mentha piperita oil
 
Šalvěj muškátová / Salvia sclarea oil
 
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
 
Perilový olej / Perilla Ocymoides Seed Oil oil
 
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
 
Grapefruit / Citrus paradisi oil
 
Máta rolní / Mentha arvensis oil
 
Tymián / Thymus vulgaris oil
 
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
 
Geránium / Pelargonium graveolens oil
 
Majoránka / Origanum majorana oil
 
Pačuli / Pogostemon cablin oil
 
Pomeranč, červený / Citrus sinensis oil
 
Levandule KAŠMÍR / Lavandula angustifolia oil
 
Santalové dřevo / Santalum Album oil
 
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
 
Vousatka draslavá (Vetiver) / Vetiveria zizanoides oil
 
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
 
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
 
Myrha / Commiphora myrrha oil
 
Růže stolistá / Rosa centifolia oil
 
Růže Damascenská / Rosa damascena oil

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.


Všechny směsi esenciálních olejů BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) jsou pečlivě vyrobeny a harmonizovány z důkladně vybraných silic pro dosažení maximálních výsledků. Pochází ze sklizní z nejlepších zdrojů z celého světa. Jednotlivé složky byly vybrány s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkaz našich předků a praktické výsledky. Vše smícháno a podpořeno jedinečnými postupy pyramidizování (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, GEMSTONE BALANCED a MERKABA FREQUENCY pro dosažení kombinace, největší síly a účinnosti.


100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT® v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let. V bibli jsou zmíněny přibližně na třista místech. Byly a jsou součástí mnoha terapeutických systémů.

Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií. Bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc. Mnozí o nich hovoří v superlativech. Je třeba ale respektovat jejich sílu. Jsou to přírodní koncentráty, které by mohly v případě nadměrného, nebo neodborného používání působit nerovnovážně i škodlivě. Pro mnoho uživatelů je velmi dobrý, účinný a bezpečný způsob používání pomocí ultrasonických difuzérů. Do difuzéru nalijte vodu, přidejte 5 – 10 kapek esenciálního oleje a nechte na sebe působit nádherný svět vůní, přírody a harmonie. Vyberte si z nabídky BEWIT difuzér, který se vám líbí a vyhovuje vám svými parametry.


Určeno do aromalamp a difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná, kojící, konzultujte použití s lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, tak konzultujte použití se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: