Esenciální olej BEWIT WARRIOR (bojovník)

Tip
Značka: Bewit
50 Kč 491 Kč 1 003 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) může svým synergickým spojením podpořit energii bojovníka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT WARRIOR / BOJOVNÍK

Všichni v sobě máme archetyp bojovníka. Muži i ženy. Náš život v sobě nese potřebu uplatňovat svou vůli ve směru vymezení hranic, překonávání sebe, převzetí zodpovědnosti, stanovení cílů a strategií, služby a pomoci druhým, stávání se lepším člověkem. Každý den a každý okamžik je výzvou, pomyslnou bitvou a je na nás jak se k ní postavíme.

My všichni si musíme sami vybojovat svou bitvu o vlastní sebedůvěru, sebeúctu a hlavně sebeosvícení. Směs vzácných 100% přírodních esencí BEWIT WARIOR (bojovník) může být v těchto proceses vaším přítelem a pomocníkem, který pomůže svým působením na energetické a mentální úrovni. Pro mnoho mužů je oblíbeným parfémem.

Esenciální olej BEWIT WARRIOR obsahuje:

Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Pomeranč / Citrus sinensis oil
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
Pačuli / Pogostemon cablin oil
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Vavřín / Laurus nobilis oil
Bergamot / Citrus bergamia oil
Růžové dřevo / Aniba rosaeodora oil
Borovice / Pinus Sylvestris oil
Citron / Citrus limonum oil
Cypřiš / Cupressus sempervirens oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Kmín (římský) / Cuminum cyminum oil
Benzoin / Styrax benzoin oil
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Pomeranč, červený / Citrus sinensis oil
Jalovec, plod / Juniperus communis oil
Šalvěj muškátová / Salvia sclarea oil
Zázvor / Zingiber officinalis oil
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Santalové dřevo / Santalum Album oil
Kadidlo (Boswellia frereana) / Boswellia frereana oil
Vousatka draslavá (Vetiver) / Vetiveria zizanoides oil
Massoia / Cryptocaria Massoia oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: