BEWIT VAHE

50 Kč 476 Kč 971 Kč od 50 Kč
Varianta

Synergická směs VAHE může podpořit harmonii a dobrý pocit vašich nohou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů může být vaší oblíbenou podporou. Dejte si pár kapek do difuzéru a nechte směs silných voňavých silic působit na vaši mysl tělo a především dobrý pocit vašich nohou.


Využijte sílu myšlenky a podpořte své tělo i mysl pozitivní afirmací: „Mé tělo je v harmonii. Jsem energický(á), vitální. Vím, že mé tělo svou vnitřní silou může harmonizovat i křečové žíly. Cítím se skvěle. Mé nohy jsou zdravé a krásné.“


Složení (INCI): Citron (Citrus limonum oil)* Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil)* Citrónová tráva(Cymbopogon citratus oil)* Cedr himalájský (Cedrus deodara oil)* Hřebíček (Caryophyllus aromaticus oil)* Bazalka (Ocimum basilicum oil)* Perilový olej (Perilla Ocymoides Seed Oil oil) Kadidlo (Boswellia serrata)(Boswellia serrata oil)* Kurkuma, kořen (Curcuma longa oil)* Cypřiš (Cupressus sempervirens oil)* Jedle(Abies Balsamea oil)* Šalvěj muškátová (Salvia sclarea oil)* Kopaiva (Copaifera officinalis oil)* Geránie(Pelargonium graveolens oil)* Kasie (Cinnamomum cassia oil)* Oregano (Origanum vulgare oil)* Smrk(Picea abies oil)* Rozmarýn (Rosmarinus officinalis oil)* Levandule KAŠMÍR (Lavandula angustifolia oil)* Tea tree (Melaleuca alternifolia oil)* Řebříček (Achillea millefolium oil)* Bazalka posvátná (Ocimum sanctum oil)* Myrha (Commiphora myrrha oil)* Kopál vonný - Palo Santo (Bursera graveolens oil)* Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) (Boswellia sacra oil)* Rmen (Chamaemelum nobile oil)* Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla oil)* Smil (Helichrysum italicum oil)* Růže (Rosa centifolia oil)* *CTEO – Certified Therapeutic Essential Oils

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.


Všechny směsi esenciálních olejů BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) jsou pečlivě vyrobeny a harmonizovány z důkladně vybraných silic pro dosažení maximálních výsledků. Pochází ze sklizní z nejlepších zdrojů z celého světa. Jednotlivé složky byly vybrány s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkaz našich předků a praktické výsledky. Vše smícháno a podpořeno jedinečnými postupy pyramidizování (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, GEMSTONE BALANCED a MERKABA FREQUENCY pro dosažení kombinace, největší síly a účinnosti.


100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT® v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let. V bibli jsou zmíněny přibližně na třista místech. Byly a jsou součástí mnoha terapeutických systémů.

Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií. Bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc. Mnozí o nich hovoří v superlativech. Je třeba ale respektovat jejich sílu. Jsou to přírodní koncentráty, které by mohly v případě nadměrného, nebo neodborného používání působit nerovnovážně i škodlivě. Pro mnoho uživatelů je velmi dobrý, účinný a bezpečný způsob používání pomocí ultrasonických difuzérů. Do difuzéru nalijte vodu, přidejte 5 – 10 kapek esenciálního oleje a nechte na sebe působit nádherný svět vůní, přírody a harmonie. Vyberte si z nabídky BEWIT difuzér, který se vám líbí a vyhovuje vám svými parametry.


Určeno do aromalamp a difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná, kojící, konzultujte použití s lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, tak konzultujte použití se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: