BEWIT SUBY C-2

50 Kč 508 Kč 1 037 Kč od 50 Kč
Varianta

Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů může být vaší oblíbenou podporou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů může být vaší oblíbenou podporou. Dejte si pár kapek do difuzéru a nechte směs silných voňavých silic působit na vaše tělo a mysl. Směs je oblíbená kolem poledne.


Složení (INCI): Pomeranč (Citrus sinensis oil)* Hřebíček (Caryophyllus aromaticus oil)* Citron (Citrus limonum oil)* Kadidlo (Boswellia serrata) (Boswellia serrata oil)* Bazalka (Ocimum basilicum oil)* Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil)* Citrónová tráva (Cymbopogon citratus oil)* Eukalyptus globulus(Eucalyptus globulus oil)* Cedr himalájský (Cedrus deodara oil)* Máta rolní (Mentha arvensis oil)* Citronela (Cymbopogon nardus oil)* Máta peprná (Mentha piperita oil)* Grapefruit (Citrus paradisi oil)* Fenykl (Foeniculum vulgare oil)* Kmín (římský) (Cuminum cyminum oil)* Pelyněk (Artemisia annua oil)* Tea tree (Melaleuca alternifolia oil)* Rozmarýn (Rosmarinus officinalis oil)* Smrk (Picea abies oil)* Borovice (Pinus Sylvestris oil)* Majoránka (Origanum majorana oil)* Oregano (Origanum vulgare oil)* Kardamom (Elettaria cardamomum oil)* Celer, semena (Apium graveolens oil)* Geránie (Pelargonium graveolens oil)* Pačuli (Pogostemon cablin oil)* Levandule KAŠMÍR (Lavandula angustifolia oil)* Zázvor(Zingiber officinalis oil)* Meduňka (Melissa officinalis oil)* Smil (Helichrysum italicum oil)* Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla oil)* Vetiver (Vetiveria zizanoides oil)* Kadidlo (Boswellia carterii) (Boswellia carterii oil)* Myrha (Commiphora myrrha oil)* Kadidlo (Boswellia frereana) (Boswellia frereana oil)* Sandalwood (Santalum Album oil)* Růže Damascenská (Rosa damascena oil)* *CTEO – Certified Therapeutic Essential Oils

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.


Všechny směsi esenciálních olejů BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) jsou pečlivě vyrobeny a harmonizovány z důkladně vybraných silic pro dosažení maximálních výsledků. Pochází ze sklizní z nejlepších zdrojů z celého světa. Jednotlivé složky byly vybrány s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkaz našich předků a praktické výsledky. Vše smícháno a podpořeno jedinečnými postupy pyramidizování (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, GEMSTONE BALANCED a MERKABA FREQUENCY pro dosažení kombinace, největší síly a účinnosti.


100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT® v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let. V bibli jsou zmíněny přibližně na třista místech. Byly a jsou součástí mnoha terapeutických systémů.

Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií. Bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc. Mnozí o nich hovoří v superlativech. Je třeba ale respektovat jejich sílu. Jsou to přírodní koncentráty, které by mohly v případě nadměrného, nebo neodborného používání působit nerovnovážně i škodlivě. Pro mnoho uživatelů je velmi dobrý, účinný a bezpečný způsob používání pomocí ultrasonických difuzérů. Do difuzéru nalijte vodu, přidejte 5 – 10 kapek esenciálního oleje a nechte na sebe působit nádherný svět vůní, přírody a harmonie. Vyberte si z nabídky BEWIT difuzér, který se vám líbí a vyhovuje vám svými parametry.


Určeno do aromalamp a difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná, kojící, konzultujte použití s lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, tak konzultujte použití se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: