Esenciální olej BEWIT STOP ADD (ne-závisle)

50 Kč 528 Kč 1 078 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů může svým synergickým spojením podpořit pocit svobody, sebekontroly, nezávislosti, pohody a harmonie. Může podporovat a harmonizovat na úrovni těla, mysli i ducha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT STOP ADD / NE-ZÁVISLE

Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů BEWIT STOP ADD může být podporou při redukci negativních emocí a při očistě organismu. Byla vyvinuta pro podporu naší pevné vůle při řízení záležitostí našeho života. Inhalací se jednotlivé složky esenciálního oleje dostanou do tkání těla, kde mohou pomáhat při harmonizaci. Velkou výhodou esenciálních olejů je, že dokáží současně působit na mnoha úrovních a mnohými mechanizmy. Vzájemným spolupůsobením jednotlivých esencí ve směsi lze dosáhnout silný synergický efekt.

Esenciální olej BEWIT STOP ADD obsahuje:

Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
 
Pomeranč / Citrus sinensis oil
 
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
 
Citron / Citrus limonum oil
 
Máta peprná / Mentha piperita oil
 
Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
 
Grapefruit / Citrus paradisi oil
 
Anýz / Pimpinella anisum oil
 
Kmín (římský) / Cuminum cyminum oil
 
Fenykl / Foeniculum vulgare oil
 
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
 
Borovice / Pinus Sylvestris oil
 
Geránium / Pelargonium graveolens oil
 
Bergamot / Citrus bergamia oil
 
Pačuli / Pogostemon cablin oil
 
Zázvor / Zingiber officinalis oil
 
Levandule / Lavandula angustifolia oil
 
Pelyněk / Artemisia annua oil
 
Vousatka draslavá (Vetiver) / Vetiveria zizanoides oil
 
Majoránka / Origanum majorana oil
 
Celer, semena / Apium graveolens oil
 
Kardamom / Elettaria cardamomum oil
 
Meduňka / Melissa officinalis oil
 
Rmen / Chamaemelum nobile oil
 
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
 
Myrha / Commiphora myrrha oil
 
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.


Všechny směsi esenciálních olejů BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) jsou pečlivě vyrobeny a harmonizovány z důkladně vybraných silic pro dosažení maximálních výsledků. Pochází ze sklizní z nejlepších zdrojů z celého světa. Jednotlivé složky byly vybrány s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkaz našich předků a praktické výsledky. Vše smícháno a podpořeno jedinečnými postupy pyramidizování (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, GEMSTONE BALANCED a MERKABA FREQUENCY pro dosažení kombinace, největší síly a účinnosti.


100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT® v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let. V bibli jsou zmíněny přibližně na třista místech. Byly a jsou součástí mnoha terapeutických systémů.

Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií. Bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc. Mnozí o nich hovoří v superlativech. Je třeba ale respektovat jejich sílu. Jsou to přírodní koncentráty, které by mohly v případě nadměrného, nebo neodborného používání působit nerovnovážně i škodlivě. Pro mnoho uživatelů je velmi dobrý, účinný a bezpečný způsob používání pomocí ultrasonických difuzérů. Do difuzéru nalijte vodu, přidejte 5 – 10 kapek esenciálního oleje a nechte na sebe působit nádherný svět vůní, přírody a harmonie. Vyberte si z nabídky BEWIT difuzér, který se vám líbí a vyhovuje vám svými parametry.


Určeno do aromalamp a difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná, kojící, konzultujte použití s lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, tak konzultujte použití se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: