Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Esenciální olej BEWIT STOP ADD (ne-závisle)

50 Kč 528 Kč 1 078 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) může svým synergickým spojením podpořit pocit svobody, sebekontroly, nezávislosti, pohody a harmonie. Může podporovat a harmonizovat na úrovni těla, mysli i ducha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT STOP ADD / NE-ZÁVISLE

Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů BEWIT STOP ADD může být podporou při redukci negativních emocí a při očistě organismu. Byla vyvinuta pro podporu naší pevné vůle při řízení záležitostí našeho života. Inhalací se jednotlivé složky esenciálního oleje dostanou do tkání těla, kde mohou pomáhat při harmonizaci.

Velkou výhodou esenciálních olejů je, že dokáží současně působit na mnoha úrovních a mnohými mechanizmy. Vzájemným spolupůsobením jednotlivých esencí ve směsi lze dosáhnout silný synergický efekt.

Esenciální olej BEWIT STOP ADD obsahuje:

Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Citron / Citrus limonum oil
Pomeranč / Citrus sinensis oil
Máta peprná / Mentha piperita oil
Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
Grapefruit / Citrus paradisi oil
Fenykl / Foeniculum vulgare oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Anýz / Pimpinella anisum oil
Kmín (římský) / Cuminum cyminum oil
Borovice / Pinus Sylvestris oil
Geránium / Pelargonium graveolens oil
Bergamot / Citrus bergamia oil
Zázvor / Zingiber officinalis oil
Pelyněk / Artemisia annua oil
Levandule / Lavandula angustifolia oil
Vousatka draslavá (Vetiver) / Vetiveria zizanoides oil
Pačuli / Pogostemon cablin oil
Celer, semena / Apium graveolens oil
Kardamom / Elettaria cardamomum oil
Majoránka / Origanum majorana oil
Meduňka / Melissa officinalis oil
Rmen / Chamaemelum nobile oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
Myrha / Commiphora myrrha oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: