Esenciální olej BEWIT SO HAPPY TOGETHER (šťastní spolu)

50 Kč 595 Kč 1 214 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů může svým synergickým spojením podpořit vzájemné pochopení, soucit, radost a harmonii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT SO HAPPY TOGETHER / ŠŤASTNÍ SPOLU 

Esenciální oleje mohou podpořit jedince, ale mohou rovněž sehrát svou významnou roli při harmonizaci stavu dvojice, páru. A to je cílem této směsi - BEWIT SO HAPPY TOGETHER - ŠŤASTNÍ SPOLU. Podpořit uvědomění si zázraku, kterým je každý okamžik našeho života. Zázraku možnosti sdílení, možnosti být SPOLU.

Esenciální olej BEWIT SO HAPPY TOGETHER obsahuje:

Pomeranč, červený / Citrus sinensis oil
 
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
 
Pačuli / Pogostemon cablin oil
 
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
 
Benzoin / Styrax benzoin oil
 
Palmarosa / Cymbopogon martinii oil
 
Citron / Citrus limonum oil
 
Ylang Ylang / Cananga odorata oil
 
Bazalka / Ocimum basilicum oil
 
Pomeranč / Citrus sinensis oil
 
Růžové dřevo / Aniba rosaeodora oil
 
Bergamot / Citrus bergamia oil
 
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
 
Smrk / Picea abies oil
 
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
 
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
 
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
 
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
 
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.


Všechny směsi esenciálních olejů BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) jsou pečlivě vyrobeny a harmonizovány z důkladně vybraných silic pro dosažení maximálních výsledků. Pochází ze sklizní z nejlepších zdrojů z celého světa. Jednotlivé složky byly vybrány s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkaz našich předků a praktické výsledky. Vše smícháno a podpořeno jedinečnými postupy pyramidizování (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, GEMSTONE BALANCED a MERKABA FREQUENCY pro dosažení kombinace, největší síly a účinnosti.


100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT® v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let. V bibli jsou zmíněny přibližně na třista místech. Byly a jsou součástí mnoha terapeutických systémů.

Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií. Bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc. Mnozí o nich hovoří v superlativech. Je třeba ale respektovat jejich sílu. Jsou to přírodní koncentráty, které by mohly v případě nadměrného, nebo neodborného používání působit nerovnovážně i škodlivě. Pro mnoho uživatelů je velmi dobrý, účinný a bezpečný způsob používání pomocí ultrasonických difuzérů. Do difuzéru nalijte vodu, přidejte 5 – 10 kapek esenciálního oleje a nechte na sebe působit nádherný svět vůní, přírody a harmonie. Vyberte si z nabídky BEWIT difuzér, který se vám líbí a vyhovuje vám svými parametry.


Určeno do aromalamp a difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná, kojící, konzultujte použití s lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, tak konzultujte použití se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: