Esenciální olej BEWIT PRENA

50 Kč 474 Kč 968 Kč od 50 Kč
Varianta

Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů může být vaší oblíbenou podporou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT PRENA

Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů může být vaší oblíbenou podporou. Dejte si pár kapek do difuzéru a nechte směs 100% přírodních voňavých silic působit na vaše tělo a mysl. Oblíbená především u žen.

Esenciální olej BEWIT PRENA obsahuje:

Pomeranč / Citrus sinensis oil
 
Máta rolní / Mentha arvensis oil
 
Bazalka / Ocimum basilicum oil
 
Citron / Citrus limonum oil
 
Pomeranč, červený / Citrus sinensis oil
 
Máta peprná / Mentha piperita oil
 
Fenykl / Foeniculum vulgare oil
 
Anýz / Pimpinella anisum oil
 
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
 
Citrónová tráva / Cymbopogon citratus oil
 
Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
 
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
 
Kurkuma, kořen / Curcuma longa oil
 
Tymián / Thymus vulgaris oil
 
Kmín (římský) / Cuminum cyminum oil
 
Jalovec, plod / Juniperus communis oil
 
PERILOVÝ OLEJ / Perilla Ocymoides Seed Oil oil
 
Pelyněk / Artemisia annua oil
 
Zázvor / Zingiber officinalis oil
 
Pačuli / Pogostemon cablin oil
 
Koriandr / Coriandrum sativum oil
 
Kardamom / Elettaria cardamomum oil
 
Myrha / Commiphora myrrha oil
 
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
 
Spikenard / Nardostachys jatamansi oil
 
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
 
Calamus / Acorus Calamus oil
 
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
 
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
 
Růže stolistá / Rosa centifolia oil

Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) nám neumožňují uvádět u výrobků léčebná tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato léčebná tvrzení podložená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na veřejně dostupné zdroje na internetu.


Všechny směsi esenciálních olejů BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) jsou pečlivě vyrobeny a harmonizovány z důkladně vybraných silic pro dosažení maximálních výsledků. Pochází ze sklizní z nejlepších zdrojů z celého světa. Jednotlivé složky byly vybrány s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkaz našich předků a praktické výsledky. Vše smícháno a podpořeno jedinečnými postupy pyramidizování (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, GEMSTONE BALANCED a MERKABA FREQUENCY pro dosažení kombinace, největší síly a účinnosti.


100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT® v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let. V bibli jsou zmíněny přibližně na třista místech. Byly a jsou součástí mnoha terapeutických systémů.

Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií. Bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc. Mnozí o nich hovoří v superlativech. Je třeba ale respektovat jejich sílu. Jsou to přírodní koncentráty, které by mohly v případě nadměrného, nebo neodborného používání působit nerovnovážně i škodlivě. Pro mnoho uživatelů je velmi dobrý, účinný a bezpečný způsob používání pomocí ultrasonických difuzérů. Do difuzéru nalijte vodu, přidejte 5 – 10 kapek esenciálního oleje a nechte na sebe působit nádherný svět vůní, přírody a harmonie. Vyberte si z nabídky BEWIT difuzér, který se vám líbí a vyhovuje vám svými parametry.


Určeno do aromalamp a difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná, kojící, konzultujte použití s lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, tak konzultujte použití se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: