Esenciální olej BEWIT PO-W-ER (síla)

50 Kč 419 Kč 854 Kč od 50 Kč
Varianta

Potřebujete povzbudit svou vnitřní sílu? Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů BEWIT PO-W-ER pro Vás může být ta správná volba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT PO-W-ER / SÍLA

Synergická směs esenciálních olejů je velice účinná pro zvýšení síly a bdělosti. Silně stimuluje a posiluje.

Může posílit váš pocit výkonnosti. Hlavní složku tvoří silice z himalájského cedru. Je známá svou schopností navozovat představu odolnosti, pevnosti a jistoty. Umí povzbudit životní energii a vůli. Dodává sílu v dobách krize a pomáhá zvládnout vypjaté emoce. Také esence z citronové trávy má osvěžující účinky. Vůně podpoří vaši koncentraci, ale i duševní a duchovní uvědomění. Součástí směsi jsou i další stimulující oleje, jako je fenyklový, rozmarýnový nebo hřebíčkový.

Esenciální olej BEWIT PO-W-ER obsahuje:

Máta rolní / Mentha arvensis oil
 
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
 
Citron / Citrus limonum oil
 
Citrónová tráva / Cymbopogon citratus oil
 
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
 
Kmín (římský) / Cuminum cyminum oil
 
Máta peprná / Mentha piperita oil
 
Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
 
Fenykl / Foeniculum vulgare oil
 
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
 
Zázvor / Zingiber officinalis oil
 
Pepř černý / Piper nigrum oil
 
Jalovec, plod / Juniperus communis oil
 
Smrk / Picea abies oil
 
Kurkuma, kořen / Curcuma longa oil
 
Majoránka / Origanum majorana oil
 
Perilový olej / Perilla Ocymoides Seed Oil oil
 
Levandule KAŠMÍR / Lavandula angustifolia oil
 
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
 
Kardamom / Elettaria cardamomum oil
 
Santalové dřevo / Santalum Album oil
 
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
 
Myrha / Commiphora myrrha oil
 
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
 
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
 
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.


Všechny směsi esenciálních olejů BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) jsou pečlivě vyrobeny a harmonizovány z důkladně vybraných silic pro dosažení maximálních výsledků. Pochází ze sklizní z nejlepších zdrojů z celého světa. Jednotlivé složky byly vybrány s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkaz našich předků a praktické výsledky. Vše smícháno a podpořeno jedinečnými postupy pyramidizování (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, GEMSTONE BALANCED a MERKABA FREQUENCY pro dosažení kombinace, největší síly a účinnosti.


100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT® v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let. V bibli jsou zmíněny přibližně na třista místech. Byly a jsou součástí mnoha terapeutických systémů.

Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií. Bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc. Mnozí o nich hovoří v superlativech. Je třeba ale respektovat jejich sílu. Jsou to přírodní koncentráty, které by mohly v případě nadměrného, nebo neodborného používání působit nerovnovážně i škodlivě. Pro mnoho uživatelů je velmi dobrý, účinný a bezpečný způsob používání pomocí ultrasonických difuzérů. Do difuzéru nalijte vodu, přidejte 5 – 10 kapek esenciálního oleje a nechte na sebe působit nádherný svět vůní, přírody a harmonie. Vyberte si z nabídky BEWIT difuzér, který se vám líbí a vyhovuje vám svými parametry.


Určeno do aromalamp a difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná, kojící, konzultujte použití s lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, tak konzultujte použití se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: