Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Esenciální olej BEWIT PO-W-ER (síla)

Tip
Značka: Bewit
50 Kč 419 Kč 854 Kč od 50 Kč
Varianta

Potřebujete povzbudit svou vnitřní sílu? Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT PO-W-ER může pro Vás být ta správná volba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT PO-W-ER / SÍLA

Synergická směs esenciálních olejů je velice účinná pro zvýšení síly a bdělosti. Silně stimuluje a posiluje.

Může posílit váš pocit výkonnosti. Hlavní složku tvoří silice z himalájského cedru. Je známá svou schopností navozovat představu odolnosti, pevnosti a jistoty. Umí povzbudit životní energii a vůli. Dodává sílu v dobách krize a pomáhá zvládnout vypjaté emoce. Také esence z citronové trávy má osvěžující účinky. Vůně podpoří vaši koncentraci, ale i duševní a duchovní uvědomění. Součástí směsi jsou i další stimulující oleje, jako je fenyklový, rozmarýnový nebo hřebíčkový.

Esenciální olej BEWIT PO-W-ER obsahuje:

Máta rolní / Mentha arvensis oil
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Citron / Citrus limonum oil
Citrónová tráva / Cymbopogon citratus oil
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Kmín (římský) / Cuminum cyminum oil
Máta peprná / Mentha piperita oil
Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
Fenykl / Foeniculum vulgare oil
Jalovec, plod / Juniperus communis oil
Zázvor / Zingiber officinalis oil
Pepř černý / Piper nigrum oil
Majoránka / Origanum majorana oil
Smrk / Picea abies oil
Kurkuma, kořen / Curcuma longa oil
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
Perilový olej / Perilla Ocymoides Seed Oil oil
Levandule KAŠMÍR / Lavandula angustifolia oil
Kardamom / Elettaria cardamomum oil
Santalové dřevo / Santalum Album oil
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: