Esenciální olej BEWIT MONEY (vůně bohatství)

Tip
Značka: Bewit
528 Kč 1 078 Kč 50 Kč od 50 Kč
Varianta

Synergická směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT MONEY Vás může podpořit na vaší cestě k hojnosti a bohatství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT MONEY / VŮNĚ BOHATSTVÍ

Chcete-li, aby vaše peněženka vydávala příjemnou vůni, která vás podpoří na cestě k osobní prosperitě, vyzkoušejte naši směs, kterou jsme vytvořili právě pro tyto účely.

Jsou v ní obsaženy oleje, které v tradičních kulturách byly ceněny jako symbol blahobytu (skořice, pomeranč, kadidlo). Převažujícím prvkem je tu však cedr himalájský, který může posílit vaše vnitřní odhodlání a jistotu, které vám pomohou při dosahování finanční svobody. Směs MONEY vás může podpořit a aktivovat vaši mysl tak, abyste schopnost přitahovat hojnost a bohatství zvládli rychleji a snadněji.

Působí na mnoha úrovních. Podporuje a aktivuje vaši intuici a inspiraci, povzbudí vaši schopnost vytvořit si vizi. Uvolní naší mysl, podpoří naši tvořivost a posílí naši akceschopnost. Snadněji se oprostíme od starých myšlenkových vzorců a budete hledat a nacházet nová řešení a přístupy.

Důležité je aktivovat intelekt, analytické myšlení, schopnost logicky přemýšlet, koncentrovat se, rozhodovat se a lépe komunikovat. A konečně, pro dosažení finančního úspěchu bude nutné zapojit i svou vůli, schopnost jít do akce a být vytrvalý. Zvládat stres, strach a překonávat překážky.

Směs může podpořit naši chuť do života, smysl pro realitu, sebedůvěru a cílevědomost.

Tím, že směs vytváří zlepšené podmínky pro to, abychom se „dotkli sami sebe“, svého vyššího Já, Nadjá, může být aktivován v našem životě onen tajemný prvek, faktor X, který pracuje svým vlastní způsobem, ve svém vlastním čase a činní (téměř) vše možným. Očekávejme neočekávatelné. Současně si ale můžeme uvědomit, že kdo nezná hodnotu bohatství si ho nezaslouží.

Esenciální olej BEWIT MONEY obsahuje:

Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Pomeranč / Citrus sinensis oil
Citron / Citrus limonum oil
Máta peprná / Mentha piperita oil
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
Máta rolní / Mentha arvensis oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Borovice / Pinus Sylvestris oil
Fenykl / Foeniculum vulgare oil
Skořice, list / Cinnamomum zeylanicum oil
Jalovec, plod / Juniperus communis oil
Kmín (římský) / Cuminum cyminum oil
Levandule KAŠMÍR / Lavandula angustifolia oil
Smrk / Picea abies oil
Perilový olej / Perilla Ocymoides Seed oil
Zázvor / Zingiber officinalis oil
Majoránka / Origanum majorana oil
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
Šalvěj muškátová / Salvia sclarea oil
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
Kardamom / Elettaria cardamomum oil
Koriandr / Coriandrum sativum oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Růže stolistá / Rosa centifolia oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: