Esenciální olej BEWIT MAN PR (zralý muž)

Tip
Značka: Bewit
528 Kč 1 078 Kč 50 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT MAN PR může svým synergickým působením podpořit sílu a harmonii. Směs je určena zejména zralým mužům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT MAN PR / ZRALÝ MUŽ

Synergická směs MAN PR je vybalancována tak, aby přinesla největší užitek mužům, kteří překonali věkovou hranici 50 let. Dejte si pár kapek do difuzéru a nechte směs silných voňavých silic působit na své tělo a mysl.

Esenciální olej BEWIT MAN PR obsahuje:

Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Máta peprná / Mentha piperita oil
Citron / Citrus limonum oil
Pomeranč / Citrus sinensis oil
Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Kurkuma, kořen / Curcuma longa oil
Citrónová tráva / Cymbopogon citratus oil
Myrta / Myrtus communis oil
Jalovec, plod / Juniperus communis oil
Fenykl / Foeniculum vulgare oil
Řebříček / Achillea millefolium oil
Levandule KAŠMÍR / Lavandula angustifolia oil
TYMIÁN thymol / Thymus vulgaris oil
Šalvěj muškátová / Salvia sclarea oil
Smrk / Picea abies oil
Skořice, list / Cinnamomum zeylanicum oil
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
Růže stolistá / Rosa centifolia oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: