Esenciální olej BEWIT LEARNING (učení s lehkostí)

50 Kč 510 Kč 1 040 Kč od 50 Kč
Varianta

Pokud studujete, mějte při ruce směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT LEARNING.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT LEARNING / UČENÍ S LEHKOSTÍ

Umět se soustředit, mít jasnou mysl a přirozenou zvídavost je důležité pro každého z nás. Dnešní svět vyžaduje, abychom se neustále vzdělávali.

Schopnosti potřebné k rychlému a snadnému učení můžete vhodně podpořit i naší synergickou směsí LEARNING. Byla vybalancována tak, aby vhodně podporovala rychlé a jednoduché učení.

Pomáhá i v případech, že příčinou nízké schopnosti koncentrovat se je nízká vitalita, únava, napětí, nervové vyčerpání a špatné zdraví. Pomáhá v překonání otupělé a mdlé mysli. Posiluje mysl, podporuje zvídavost, jasnost a tvořivost.

Ať už je vaší doménou umění, věda, podnikání či sport, směs LEARNING se určitě může stát vaším oblíbeným pomocníkem.

Směs esenciálních olejů, jejíž přínos můžete ocenit, pokud se ocitáte v roli studentů. Týká se to nás všech. Dnešní svět vyžaduje, abychom se neustále vzdělávali. Směs byla vybalancována tak, aby vhodně podporovala celý proces učení. Tuto funkci plní bazalkový olej, který povzbuzuje mentální aktivitu, ale může i pomáhat zvládat stres a přispívat k emoční pohodě. Cedrový olej může dodat sílu v dobách krize a navodit pocit jistoty a odolnosti. Rovněž pomáhá zvládnout vypjaté emoce. Citron je znám svými pozitivními účinky na koncentraci a myšlení

Využijte sílu myšlenky a podpořte své tělo i mysl pozitivní afirmací: „Učení mi dělá radost. Učím se snadno a rychle. Má schopnost učit se a můj fyzický i mentální potenciál se každým dnem rozvíjí a zlepšují.“

Esenciální olej BEWIT LEARNING obsahuje:

Bazalka / Ocimum basilicum oil
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Citron / Citrus limonum oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Máta rolní / Mentha arvensis oil
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Tea tree / Melaleuca alternifolia oil
Vavřín / Laurus nobilis oil
Máta peprná / Mentha piperita oil
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
Smrk / Picea abies oil
Geránium / Pelargonium graveolens oil
Majoránka / Origanum majorana oil
Levandule KAŠMÍR / Lavandula angustifolia oil
Šalvěj muškátová / Salvia sclarea oil
Kardamom / Elettaria cardamomum oil
Koriandr / Coriandrum sativum oil
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
Růže stolistá / Rosa centifolia oil
Myrha / Commiphora myrrha oil
Růže Damascenská / Rosa damascena oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: