Esenciální olej BEWIT LEADER (inspirativní vůdce)

50 Kč 472 Kč 964 Kč od 50 Kč
Varianta

Synergická směs LEADER oživí vaši energii a podpoří vaši sebedůvěru, vytrvalost a vůli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT LEADER / INSPIRATIVNÍ VŮDCE

Směs LEADER oceníte, pokud je vaší profesí vést týmy lidí a řídit projekty a týmy. Víte dobře, jak náročné jsou vaše denní povinnosti. Musíte zvládnout řadu aktivit v krátkém čase, stále vyhodnocujete kvanta informací, komunikujete s lidmi, přijímáte operativní i strategická rozhodnutí.

Právě pro vás jsme vyvinuli spojení esencí, které vám bude podporou a pomocí.

V základu najdete himalájský cedr se svou typickou vůní vyvolávající pocit jistoty a síly. Svěží, lehké a mírně sladké aroma citronu podporuje jasné myšlení, soustředění a cílevědomost a zároveň pomáhá utišit obavy a starosti a “otevřít srdce”. Dalšími důležitými prvky jsou esence z jalovce a zázvoru.

Účinky jednotlivých esenciálních olejů podporují a rozvíjejí sebedůvěru, pomáhají překonávat obavy a strachy, obnovovat sílu vůle, výkonnost a zvládání stresu. Směs oživuje energii, ale zároveň uklidňuje mysl. Přináší tím do jednání více rovnováhy a umožňuje tak přijímat lepší rozhodnutí.

Esenciální olej BEWIT LEADER obsahuje:

Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
 
Citron / Citrus limonum oil
 
Máta rolní / Mentha arvensis oil
 
Pačuli / Pogostemon cablin oil
 
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
 
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
 
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
 
Jalovec, plod / Juniperus communis oil
 
Majoránka / Origanum majorana oil
 
Smrk / Picea abies oil
 
Kardamom / Elettaria cardamomum oil
 
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
 
Zázvor / Zingiber officinalis oil
 
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
 
Šalvěj muškátová / Salvia sclarea oil
 
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
 
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
 
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
 
Myrha / Commiphora myrrha oil
 
Růže stolistá / Rosa centifolia oil

Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) nám neumožňují uvádět u výrobků léčebná tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato léčebná tvrzení podložená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na veřejně dostupné zdroje na internetu.


Všechny směsi esenciálních olejů BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) jsou pečlivě vyrobeny a harmonizovány z důkladně vybraných silic pro dosažení maximálních výsledků. Pochází ze sklizní z nejlepších zdrojů z celého světa. Jednotlivé složky byly vybrány s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkaz našich předků a praktické výsledky. Vše smícháno a podpořeno jedinečnými postupy pyramidizování (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, GEMSTONE BALANCED a MERKABA FREQUENCY pro dosažení kombinace, největší síly a účinnosti.


100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT® v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let. V bibli jsou zmíněny přibližně na třista místech. Byly a jsou součástí mnoha terapeutických systémů.

Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií. Bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc. Mnozí o nich hovoří v superlativech. Je třeba ale respektovat jejich sílu. Jsou to přírodní koncentráty, které by mohly v případě nadměrného, nebo neodborného používání působit nerovnovážně i škodlivě. Pro mnoho uživatelů je velmi dobrý, účinný a bezpečný způsob používání pomocí ultrasonických difuzérů. Do difuzéru nalijte vodu, přidejte 5 – 10 kapek esenciálního oleje a nechte na sebe působit nádherný svět vůní, přírody a harmonie. Vyberte si z nabídky BEWIT difuzér, který se vám líbí a vyhovuje vám svými parametry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: