Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Esenciální olej BEWIT LAUNDRY CITRUS (aviváž)

Tip
Značka: Bewit
50 Kč 210 Kč 429 Kč od 50 Kč
Varianta

Účinná a voňavá směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils).

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT LAUNDRY CITRUS

BEWIT LAUNDRY CITRUS je směs, která vám svou přírodní přirozenou silou a vůní pomůže při praní prádla. Přidejte do závěrečného máchání 5-15 kapek. Prádlo bude nádherně provoněno a dezinfikováno 100% přírodní cestou.

Vyzkoušejte tuto směs a pravděpodobně už nikdy nebudete používat žádnou syntetickou aviváž. Většina aviváží na současném trhu bývá bohužel často směsí nezdravých syntetických chemických látek.

Esenciální olej BEWIT LAUNDRY CITRUS obsahuje:

Pomeranč / Citrus sinensis oil
Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Bazalka / Ocimum basilicum oil
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Citrónová tráva / Cymbopogon citratus oil
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
Citron / Citrus limonum oil
Máta rolní / Mentha arvensis oil
Máta peprná / Mentha piperita oil
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
Citronela / Cymbopogon nardus oil
Grapefruit / Citrus paradisi oil
Fenykl / Foeniculum vulgare oil
Kmín (římský) / Cuminum cyminum oil
Pelyněk / Artemisia annua oil
Borovice / Pinus Sylvestris oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Tea tree / Melaleuca alternifolia oil
Smrk / Picea abies oil
Majoránka / Origanum majorana oil
Pačuli / Pogostemon cablin oil
Oregano / Origanum vulgare oil
Kardamom / Elettaria cardamomum oil
Celer, semena / Apium graveolens oil
Geránium / Pelargonium graveolens oil
Levandule KAŠMÍR / Lavandula angustifolia oil
Zázvor / Zingiber officinalis oil
Smil FRANCIE / Helichrysum italicum oil
Meduňka / Melissa officinalis oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil
Vousatka draslavá (Vetiver) / Vetiveria zizanoides oil

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: