Esenciální olej BEWIT INSECT STOP (proti hmyzu)

Tip
Značka: Bewit
346 Kč 706 Kč 50 Kč od 50 Kč
Varianta

Vytvořte si ochrannou bariéru před klíšťaty, komáry a dalším dotěrným hmyzem s repelentní směsí BEWIT Insect Stop. Použití: inhalace, přírodní repelent. Vůně: výrazná, kořeněná se svěžími a nasládlými tóny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% ČISTÁ A PŘÍRODNÍ SMĚS CTEO® ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ / BEWIT INSECT STOP / STOP HMYZU

HLEDÁTE 100% PŘÍRODNÍ REPELENT, KTERÝ SKUTEČNĚ FUNGUJE?

Silně kořeněná vůně odežene i to nejodolnější klíště. Večerní grilovačky s přáteli bez jediného štípance. Perfektní společník do stanu, na chalupu i na houby do lesa. Poradí si i s dotěrnými mravenci a šváby. Pro poklidné usínání bez otravného bzučení.

BENEFITY

  • odpudí hmyz
  • osvěží
  • pročistí vzduch

MOŽNOSTI POUŽITÍ

Inhalace
Do difuzéru či inhalační tyčinky nakapejte 3 - 5 kapek esenciálního oleje.

Přírodní repelent (roll-on)
Smíchejte 1 kapku esenciální směsi s 10 ml nimbového oleje.

Přírodní repelent (sprej)
Smíchejte 3 kapky esenciální směsi s 50 ml alespoň 40% alkoholu.

Esenciální olej BEWIT INSECT STOP obsahuje:

Hřebíček / Caryophyllus aromaticus oil
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Citronela / Cymbopogon nardus oil
BEWIT Máta peprná / Mentha piperita oil
Citrónová tráva / Cymbopogon citratus oil
Máta rolní / Mentha arvensis oil
Tea tree / Melaleuca alternifolia oil
Smrk / Picea abies oil
Oregano / Origanum vulgare oil
Česnek / Allium Sativum oil
Pačuli / Pogostemon cablin oil

DOPORUČENÍ

Vůně jednotlivých šarží esenciálních olejů se mohou vlivem měnícího se počasí a rozdílných podmínek pěstování mírně lišit.

Kvalita CTEO® umožňuje všechny způsoby běžných aromaterapeutických aplikací. Vždy je však nutné respektovat zásady bezpečného použití a nepřekračovat doporučené dávkování esenciálních olejů.

Před aplikací na kůži se doporučuje provést test citlivosti. (Malé množství esenciálního oleje naředěného dle vzoru s nosným olejem vyzkoušejte na zápěstí. Tímto způsobem zjistíte, zda vám daná směs vyhovuje.)

Děti jsou vůči působení esenciálních olejů mimořádně citlivé, proto je nezbytné jejich použití vždy konzultovat s odborníkem a dbát zvláštní opatrnosti.

Citliví a chronicky nemocní jedinci, těhotné a kojící ženy by také měli použití směsi vždy konzultovat s certifikovaným aromaterapeutem či lékařem. Stejně tak by měl postupovat kdokoliv, u něhož přetrvávají pocity diskomfortu.

Velká obezřetnost je rovněž nutná, pokud jsou během vaší inhalace v blízkosti zvířata. Je potřeba jim poskytnout prostor opustit místnost.

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: