BEWIT GOLD (pro pokožku)

70 Kč 1 100 Kč od 70 Kč
Varianta

GOLD je směs nejkvalitnějších esenciálních olejů s ověřenými účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinné esence ve směsi GOLD, zejména himalájský cedr a kadidlovník, mají schopnost harmonizovat vaši životní energii.

Palmarosový olej, který je její důležitou součástí, je velmi ceněn v péči o pokožku. Zároveň může harmonizovat vaši mysl. Cedr má schopnost povzbudit vaši vůli a kadidlovník povznést vaši náladu, prohloubit dýchání a posílit soustředění a intelekt.

Spolu s dalšími oleji ve směsi, mrkvovými semínky, geránií, levandulí, pačuli a heřmánkem, přináší uklidnění, pocit důvěrnosti a touhu po radosti a potěšení. Také posledně jmenované oleje jsou velmi ceněny v kosmetice, neboť působí uklidňujícím a obnovujícím způsobem na pleť.


Ingredients (INCI): Cymbopogon Martini (Palmarosa) Oil, Cedrus Deodara (Cedr himalájský) Oil, Boswellia Serrata (Kadidlo) Oil, Daucus Carota Sativa (Mrkev) Seed Oil, Pelargonium graveolens (Geránie) Oil, Lavandula Angustifolia (Levandule) Oil, Pogostemon Cablin (Pačuli) Leaf Oil, Matricaria chamomilla (Heřmánek pravý) Oil, Commiphora myrrha (Myrha) Oil. Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: