BEWIT GOLD LIPS (ROLL-ON)

Novinka
Značka: Bewit
50 Kč 244 Kč 497 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vás může podpořit v situacích, kdy potřebujete podpořit svou rovnováhu, vnitřní sílu a harmonii a získat příjemný pocit z krásných rtů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs vás může podpořit v situacích, kdy potřebujete podpořit svou rovnováhu, vnitřní sílu a harmonii a získat příjemný pocit z krásných rtů. Odevzdejte se této jedinečné vůni. Součástí k této směsi je roll-on skleněná kulička a uzávěr. Zvolte si použití esenciálního oleje, které Vám nejvíce vyhovuje. Dejte třeba několik kapek této siné přírodní směsi nejkvalitnějších silic do difuzéru BEWIT a nechte její molekuly působit v tkáních vašeho těla a ve vaší mysli. 

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) svým synergickým působením může pomoci při nastolování rovnováhy na úrovni těla, mysli i ducha.


Složení (INCI):  *CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils.Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: