BEWIT GOLD HERP (ROLL-ON)

50 Kč 244 Kč 497 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs vás může podpořit v situacích, kdy potřebujete obnovit svou rovnováhu, svou vnitřní sílu, harmonii a svůj imunitní systém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs vás může podpořit v situacích, kdy potřebujete obnovit svou rovnováhu, svou vnitřní sílu, harmonii a svůj imunitní systém. Součástí k této směsi je roll-on skleněná kulička a uzávěr. Zvolte si použití esenciálního oleje, které Vám nejvíce vyhovuje. Dejte třeba několik kapek této siné přírodní směsi nejkvalitnějších silic do difuzéru BEWIT a nechte její molekuly působit v tkáních vašeho těla a ve vaší mysli. Odevzdejte se této jedinečné vůni. 

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) svým synergickým působením může pomoci při nastolování rovnováhy na úrovni těla, mysli i ducha.


Složení (INCI): Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil)* Tea tree (Melaleuca alternifolia oil)* Tymián (Thymus vulgaris oil)* Kadidlo (Boswellia serrata oil)* Bazalka (Ocimum basilicum oil)* Geránie (Pelargonium graveolens oil)* Levandule Bulharsko (Lavandula angustifolia oil)* Mrkev, semena (Daucus carota sativa oil)* Jalovec (Juniperus communis oil)* Majoránka (Origanum majorana oil)* Růže Damascenská (Rosa damascena oil)* Růže (Rosa centifolia oil)* Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla oil)* Spikenard (Nardostachys jatamansi oil)* Kadidlo Carteri (Boswellia carterii oil)* Vetiver (Vetiveria zizanoides oil)* Santál (Santalum Album oil)* Myrha (Commiphora myrrha oil)* Smil (Helichrysum italicum oil)* *CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils.Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: