BEWIT GOLD FIRST

50 Kč 454 Kč 927 Kč od 50 Kč
Varianta

Směs GOLD FIRST je obzvlášť oblíbená mezi sportovci, ale i v domácnostech, na pracovištích a na cestách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů je často používána jako první volba pro potřebnou podporu. Svým působením vytváří účinnou podporu na mentální i tělesné úrovni. Směs je obzvlášť oblíbená mezi sportovci, ale i v domácnostech, na pracovištích a na cestách.

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) svým synergickým působením může pomoci při ochraně před nepříznivými vlivy vnějšího i vnitřního prostředí. Může podporovat a harmonizovat na úrovni těla, mysli i ducha.


Ingredients (INCI): Melaleuca Alternifolia Oil, Cedrus Deodara Oil, Dipterocarpus Turbinatus Oil, Aniba Rosaeodora Oil, Boswellia Serrata Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Thymus Vulgaris Oil, Origanum Vulgare Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Leptospermum Scoparium Oil, Achillea Millefolium Oil, Matricaria Chamomilla Oil, Helichrysum Italicum Oil, Commiphora Myrrha Oil.Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: