BEWIT GOLD AN-CELL

50 Kč 487 Kč 993 Kč od 50 Kč
Varianta

Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů může být podporou při podpoře očisty na buněčné úrovni a překonávání stagnace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů může být podporou nejen při redukci stresu a negativních emocí, ale rovněž při podpoře očisty na buněčné úrovni a překonávání stagnace. Toxiny, které se dostávají do našeho těla prostřednictvím stravy, tekutin a vzduchu, tělo často ukládá do tukových tkání. Mezi toxinem a tukem vzniká chemická vazba. Narušením těchto vazeb dochází k očistě a současně také k redukci hmotnosti. Při tomto procesu je důležité pít dostatečné množství čisté vody.

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) svým synergickým působením může pomoci při ochraně před nepříznivými vlivy vnějšího i vnitřního prostředí. Může podporovat a harmonizovat na úrovni těla, mysli i ducha.


Složení (INCI): Celer, semena (Apium graveolens oil)* Fenykl (Foeniculum vulgare oil)* Cedr himalájský (Cedrus deodara oil)* Cypřiš (Cupressus sempervirens oil)* Skořice, list (Cinnamomum zeylanicum oil)* Citron (Citrus limonum oil)* Citrónová tráva (Cymbopogon citratus oil)* Kadidlo (Boswellia serrata oil)* Geránie (Pelargonium graveolens oil)* Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla oil)* Grapefruit (Citrus paradisi oil)* Jalovec (Juniperus communis oil)* Levandule KAŠMÍR (Lavandula angustifolia oil)* Myrha (Commiphora myrrha oil)* Rozmarýn (Rosmarinus officinalis oil)* Pomeranč (Citrus sinensis oil)* Gurjum (Dipterocarpus turbinatus oil)* Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla oil)* *CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils.Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: